Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

No šī gada novembra pieejams unikāls auto līzinga piedāvājumu salīdzināšanas rīks Autofinanses.lv, kas ikvienam potenciālajam auto pircējam ļauj bez maksas saņemt un salīdzināt vairāku līzinga devēju piedāvājumus vienotā sistēmā.

Capture

„Mūsu mērķis bija izveidot ērtu rīku, kas ļautu auto pircējiem, kuriem nepieciešams papildu finansējums, vienkārši un ātri saņemt līzinga kompāniju piedāvājumus, salīdzināt tos un izvēlēties sev izdevīgāko” idejas būtību skaidro SIA Autofinanses vadītājs Renārs Plinte, uzsverot, ka nozīmīgākais lietotāju ieguvums ir laika ekonomija un ērtība, jo nav jāaizpilda vairāki pieteikumi katrai līzinga kompānijai atsevišķi.

Pēc reģistrācijas portālā www.autofinanses.lv potenciālais auto pircējs (fiziska vai juridiska persona) izvēlas interesējošās līzinga kompānijas, aizpilda vienotu pieteikuma formu un nosūta to. Līzinga devējs sniedz atbildi 24 h laikā. Šis ir bezmaksas rīks, kas paredz, ka ikviens lietotājs savā virtuālajā kontā var ērti pārskatīt saņemtos piedāvājumus, nosūtīt nepieciešamo papildu informāciju un sazināties ar potenciālo aizdevēju.

Šobrīd Autofinanses.lv lietotājiem izvēles iespējas ir no 6 līzinga kompānijām, taču uzņēmums plāno piesaistīt arī citas.

Izsaki savu viedokli