Aktuāls

Pirmie soļi Latvijas 100 km kosmosā ir sperti! (VIDEO)

Auto, Moto

Ātruma kontroles maratona laikā fiksēts ievērojami mazāks skaits pārkāpēju nekā pērn

Auto, Moto

Turpmāk “BITE” klienti maksu par “Mobilly” pakalpojumiem varēs pievienot ikmēneša rēķinam

Sakaru pakalpojumi

Paziņoti pasaulē lielākā fotokonkursa – Sony Pasaules fotogrāfijas balvu absolūtie uzvarētāji

Foto, Audio, Video

”Groove Music”’pirmos četrus mēnešus varēs lietot bez maksas

Mobilās aplikācijas

Jaunais VW Crafter pārsteidz ar jaunām funkcijām (VIDEO)

Auto, Moto

Lai arī ierīces ar lokaniem displejiem vairs nav nekāds jaunums un tādas ražo divi uzņēmumi (LG un Samsung), kāda cita kompānija pie šīs tehnoloģijas strādā jau kopš 2009. gada, kā rezultātā radīts visai interesants ierīces koncepts.

Kompānija Kyocera jau vairākus gadus strādā pie lokana viedtālruņa, kas ir gana elastīgs, lai spētu ieņemt arī aproces formu. Izstrādājums saņēmis AMOLED displeju.

Aproce tiks apgādāta ar vairākiem sensoriem, no kuriem vairāki būs biosensori, monitorējot, piemēram, lietotāja kustības un pulsu. Saprotams, ka šādas savdabības formas izstrādājumu nevar apgādāt ar tradicionālas formas akumulatoru, tādēļ izstrādājums saņems elastīgu akumulatoru, vai vairāku segmentu baterijas.

kyocera bendable display

Izstrādātāji plāno apgādāt ierīci ar “iznirstošu” fizisku tastatūru, gluži kā tas ir Tactus izstrādātajā prototipā. Tāpat kompānijai jāiegulda pūles, lai nodrošinātu veiksmīgu ierīces pārveidošanos no viedtālruņa formas uz aproces formu.

Kyocera prototips tika atrādīts Japānas lielākajā tehnoloģiju izstrādē CEATEC, tiesa, lai arī darbs pie šīs ierīces norit jau piekto gadu, viedtālrunis atrodas visai tālu no masveida ražošanas konveijera.

kyocera bendable display2

Saistītās tēmas: displejskonceptslokans

Izsaki savu viedokli