Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Jau iepriekš ir dzirdēts par savdabīgiem alkometriem, ko iespējams pievienot viedtālrunim. Tagad gan izveidots jauns šāda veida viedo ierīču aksesuārs, turklāt tas var lepoties ar zemu cenu un apmierinošu precizitāti.

Izstrādājums ir nepilnus 5 centimetrus garš un tas tiek ievietots viedtālruņa microUSB pieslēgvietā. Aktivizējot attiecīgo aplikāciju un lietotājam iepūšot savdabīgajā “trubiņā”, papildinājums ir spējīgs noteikt alkohola līmeni asinīs. Izstrādājums vēl joprojām atrodas prototipa stadijā, taču dotajā brīdī tas spējot nodrošināt precizitāti +/- 0,1 promiles, bet tā maksimālais uztveres limits ir 2 promiles.

screen-shot-2014-08-30-at-4-07-02-pm

DrinkMate izstrādātāji norāda, ka precīza ierīces darbība ir garantēta ar tādām ierīcēm kā Samsung Galaxy S3, S4 , S5, Note 3, HTC One, Motorola Moto X, Asus Transformer Prime un Infinity. Viņu plānos ietilpst arī iPhone tālruņiem paredzētas versijas izveidošana, taču tas notiks tikai tādā gadījumā, ka Android izstrādājumiem  paredzētā kampaņa noslēgsies veiksmīgi.

DrinkMate papildinājums dotajā brīdī vāc ziedojumus Kickstarter kampaņā, kur tā cena sākas no 25 ASV dolāriem. Idejas autoriem pagaidām izdevies savākt 42 tūkstošus ASV dolāru, kas ir par 2 tūkstošiem vairāk nekā sākotnējais mērķis, turklāt līdz kampaņas beigām ir atlikušas 23 dienas.

a1f1d4add1ad9ab6fd6020a3f893da7e_large

Saistītās tēmas: gadžeti

Izsaki savu viedokli