Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau iepriekš ir dzirdēts par savdabīgiem alkometriem, ko iespējams pievienot viedtālrunim. Tagad gan izveidots jauns šāda veida viedo ierīču aksesuārs, turklāt tas var lepoties ar zemu cenu un apmierinošu precizitāti.

Izstrādājums ir nepilnus 5 centimetrus garš un tas tiek ievietots viedtālruņa microUSB pieslēgvietā. Aktivizējot attiecīgo aplikāciju un lietotājam iepūšot savdabīgajā “trubiņā”, papildinājums ir spējīgs noteikt alkohola līmeni asinīs. Izstrādājums vēl joprojām atrodas prototipa stadijā, taču dotajā brīdī tas spējot nodrošināt precizitāti +/- 0,1 promiles, bet tā maksimālais uztveres limits ir 2 promiles.

screen-shot-2014-08-30-at-4-07-02-pm

DrinkMate izstrādātāji norāda, ka precīza ierīces darbība ir garantēta ar tādām ierīcēm kā Samsung Galaxy S3, S4 , S5, Note 3, HTC One, Motorola Moto X, Asus Transformer Prime un Infinity. Viņu plānos ietilpst arī iPhone tālruņiem paredzētas versijas izveidošana, taču tas notiks tikai tādā gadījumā, ka Android izstrādājumiem  paredzētā kampaņa noslēgsies veiksmīgi.

DrinkMate papildinājums dotajā brīdī vāc ziedojumus Kickstarter kampaņā, kur tā cena sākas no 25 ASV dolāriem. Idejas autoriem pagaidām izdevies savākt 42 tūkstošus ASV dolāru, kas ir par 2 tūkstošiem vairāk nekā sākotnējais mērķis, turklāt līdz kampaņas beigām ir atlikušas 23 dienas.

a1f1d4add1ad9ab6fd6020a3f893da7e_large

Saistītās tēmas: gadžeti

Izsaki savu viedokli