Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kickstarter kampaņu ir uzsācis kāds interesants izstrādājums – Fos gaismas panelis. Kaut arī tā mērķauditorija ir sportisti, domājams, ka to var izmantot ikviens, kas vēlas informēt citus cilvēkus savdabīgā veidā.

Fos panelis ir savietojams ar viedtālruni, no kura saņem attiecīgas komandas, lai attēlotu nepieciešamo informāciju. Rezultātā skrējēji varētu attēlo savu pulsu, kamēr riteņbraucēji – savu ātrumu. Īpaši interesanti tas būtu dažādās sacensībās, piemēram, Tour de France velomaratonā. Tāpat panelis varētu uzlabot sportistu, kas pārvietojas tumsā, drošību, padarot lietotāju labāk pamanāmu citiem satiksmes dalībniekiem.

fos led

Katrs šāds izstrādājums ir apgādāts ar baltām vai zilām LED spuldzēm, mikroprocesoru, iebūvēto atmiņu un enerģijas padevi. Tāpat panelis ir plāns, viegls un tas netraucēs skrējējiem un neradīs papildus slodzi, apgalvo izstrādātāji.

Fos garums ir 28 centimetri, savukārt platums – 7,5 centimetri. Idejas autori ir uzsākuši Kickstarter kampaņu,  cerot savākt 200 tūkstošus ASV dolārus. Liela daļa no iegūtā ziedojuma tiks novirzīta atbilstošu aplikāciju izveidē. Viena paneļa cena tiek plānota 150 ASV dolāru apmērā.

Tas tiek piestiprināts pie apģērba ar līplentes palīdzību, savukārt tā svars, pēc idejas autoru teiktā, ir mazāks par golfa bumbiņas svaru.

Protams, produktu var izmantot arī citos veidos, piemēram, informējot garāmgājējus par savu viedokli vai reklamējot kādu izstrādājumu.

fos led 2

Saistītās tēmas: gadžetikampaņa

Izsaki savu viedokli