Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ziedojumu vākšanas kampaņas beigām lēnām tuvojas, iespējams, viena no pēdējā laika stilīgākajām ierīcēm – Ring Clock gredzena un pulksteņa hibrīds.

Idejas autori ir pavadījuši neskaitāmas darba stundas, lai izveidotu prototipu šai elegantajai ierīcei. Korpuss sastāv no četriem gredzeniem (trīs ārējie, viens iekšējais), kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda un vairākiem LED gaismekļiem.

ring clock

Kaut arī Ring Clock pagaidām atrodas vien koncepta formā, taču idejas autori apgalvo, ka masveida ražošana varētu tikt uzsākta jau šī gada beigās. Tiesa gan, lai tas notiku ziedojumu vākšanas kampaņai ir jāsavāc 287,5 tūkstoši ASV dolāru.

Dotajā brīdī līdz kampaņas beigām ir atlikušas 26 dienas un savākti ir 225 tūkstoši dolāru.

Ierīces cena ir aptuveni 200 ASV dolāri, taču komplektā ir iekļauts arī elegants bezvadu lādētājs. Pati ierīce ir saņēmusi īpašu enerģijas taupīšanas režīmu.

ring clock 2

Visbeidzot jāmin arī ierīces lielākais trūkums. Ņemot vērā Ring Clock izmēru un formu, ir grūti atrast veidu kā to aprīkot ar viegli nomaināmu bateriju. Ja inženieri šo problēmu neatrisinās, tad ierīces maksimālais mūžs būs aptuveni trīs gadi, pēc tam šis pulksteņa un gredzena hibrīds kļūs par nepraktisku aksesuāru.

Tāpat, kaut arī sākotnējā konceptā tika paredzēts, ka minūšu, stundu un sekunžu rādītāji rotēs automātiski. Idejas autori apgalvo, ka to ir grūti īstenot, un pircējiem nāksies samierināties ar apļiem, kas būs jāgroza pašiem.

ring clock finger

Saistītās tēmas: kampaņapulkstenis

Izsaki savu viedokli