Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Japānā aktuālajā Display Innovation 2014 izstādē tika prezentēts jauns displejs, kas jau drīzumā varētu pavērt vēl neredzētas iespējas ierīču ražotajiem. Japānā bāzētā kompānija Semiconductor Energy Laboratory (SEL) izstrādājusi un prezentējusi salokāmu displeju.

Šoreiz uzmanības centrā nonācis SEL izveidotais 8,7 collu Super AMOLED displejs, ko iespējams salocīt trīs daļās. Kompānija vēsta, ka displejs spēs izturēt vairāk nekā 100 tūkstošus salocīšanas reižu, bet locījumu vietu rādius ir 2 un 4 milimetri.

sel display 2

Šis displejs nodrošina visai cienījamu 1920×1080 pikseļu izšķirtspēju, sasniedzot 254 pikseļu blīvumu uz katru collu. Jāatzīmē gan, ka pirms laika kompānija iepazīstināja ar līdzīgu 5,9 collu displeju, kas nodrošināja 720p izšķirtspēju. Tiesa, tas nebija apgādāts ar skārienjutīgo paneli. Jaunākā izstrādājuma gadījuma situācija ir labāka – tas saņēmis kapacitatīvo skārienpaneli.

Dotajā brīdī gan nav zināms, kad displejs tiks laists masveida ražošanā un kad būtu iespējams ieraudzīt pirmos salokāmos produktus. Tāpat netiek minēts vai un cik ļoti šī tehnoloģija varētu sadārdzināt viedierīces.

sel display

Saistītās tēmas: displejstehnoloģijas

Izsaki savu viedokli