Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kurš gan bērnībā nav vēlējies, lai veidotās papīra lidmašīnas spētu aizlidot tālāk par pāris metriem? Kickstarter kampaņu ir uzsācis Power Up projekts, kas ļaus ikvienu papīra lidmašīnu pārvērst par radiovadāmu lidaparātu.

Power Up izveidē izmantoti īpaši izturīgi materiāli, kuru skaitā ir arī oglekļa šķiedra un triecienus mīkstinošs apvalks. Ar enerģijas rezervēm apgādās litija polimēru akumulators, kas nodrošinās aptuveni 10 minūšu ilgu lidaparāta darbību. Power Up komunicē ar tālruni, izmantojot Bluetooth savienojumu. Rezultāta izstrādājums nevar attālināties tālāk par 55 metriem. Protams, veiksmīgai ierīces izmantošanai būs nepieciešama speciāla aplikācija.

Aplikācija lidaparāta vadītāju nodrošinās ar kompasu un informāciju par baterijas līmeni, lidaparāta atrašanās attālumu un lidojuma augstuma izmaiņām. Tā arī ļaus regulēt lidojuma virzienu, ātrumu un augstumu.

Diemžēl pagaidām izstrādātā aplikācija ir savietojama vienīgi ar iOS ierīcēm, taču, ja kampaņas ietvaros izdosies iegūt vismaz 150 tūkstošus dolāru, izstrādātāji sola izveidot arī Android aplikāciju. Kampaņas pamatmērķis ir sasniegt vismaz 50 tūkstošu dolāru, no kuriem pirmās dienas laikā tika saziedoti 15 tūkstoši.

Red_PowerUp_3.0_600X325_grande

Saistītās tēmas: gadžetiinteresanti

Izsaki savu viedokli