Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Indiegogo kampaņu ir uzsākusi kāda ļoti interesanta ierīce, kam būtu jāatvieglo panorāmas bilžu uzņemšana. Bumbai līdzīgā kamera ir vien jāpamet gaisā un pēc neilga laika pirmās bildes jau tiek nosūtītas uz lietotāja viedtālruni.

Panono sastāv no 36 kamerām un kopā veido 72 megapikseļu izšķirtspējas attēlu (katras kameras izšķirtspēja ir 2 MP). Un, uzmetot to gaisā, iespējams iegūt augstas kvalitātes 360×360 grādu attēlu.

Ja instalēsiet tālrunī speciālu aplikāciju, tad uzreiz pēc bildes uzņemšanas ar Panano tā tiks aizsūtīta uz jūsu ierīci, protams, krietni samazinātā formātā.

6_PANONO_Camera_Designprototype_270x270

Idejas autors apgalvo, ka ierīce veidota no ļoti izturīga polikarbonāta un nav jāuztraucas, ka tā nokrītot varētu saplīst. Izmēģinājumos Panano veiksmīgi pārcieta kritienus no aptuveni trīs metru augstuma.

Plānots, ka izstrādājums pārdošanā nonāks nākamā gada septembrī un tā aptuvenā cena sasniegs 600 ASV dolārus, taču pašlaik norisinās ziedojumu vākšana ražošanas uzsākšanai un tās ietvaros iespējams pasūtīt izstrādājumu par 550 dolāriem.

Panono_in_the_air_610x407

Saistītās tēmas: interesantikampaņapanorāma

Izsaki savu viedokli