Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mūsdienās arvien grūtāk ir nodrošināties pret dažāda veida noziedzniekiem, patstāvīgi nedomājot par drošību. Tagad ir izstrādāta aproce, kas varētu padarīt daudzu cilvēku ikdienu vieglāku.

Nymi ir aproce, kas spēj noteikt lietotāja sirds ritmu. Idejas autori apgalvo, ka katram cilvēkam ir savs unikāls sirds ritms (līdzīgi kā tas ir ar pirkstu nospiedumiem), rezultātā tas var kalpot par labu veidu kā nodrošināt unikālu kodu.

nymi aproce

Izgatavotāji uzsver, ka šādi tiks pavērtas plašas iespējas un būtiski atvieglota cilvēku dzīve. Piemēram, mašīnas durvis automātiski atslēgsies brīdī, kad pietuvosieties ar Nymi rokassprādzi, vai planšetdators ielogosies mirklī kad paņemsiet to rokās. Tāpat šāda metode var tikt izmantota arī norēķinu sistēmā.

Interesanti, ka ierīce ir saņēmusi nepieciešamos sensorus, lai spētu noteikt vienkāršas roku kustības un žestus.

nymi aproce 2

Idejas autori ir uzsākuši Kickstarter ziedojumu vākšanas kampaņu. Pirmie 25 tūkstoši pircēji varēs iegādāties ierīci par 79 ASV dolāriem, bet pēc tam tā cena palielināsies līdz 99 dolāriem. Pirmie ziedotāji solītās ierīces saņems 2014. gada pavasarī.

Tiesa gan, pagaidām izstrādājums ir vien prototipa stadijā, taču jau ir pieejamas aplikācijas Android, iOS, Mac un Windows ierīcēm.

Saistītās tēmas: aprocekampaņa

Izsaki savu viedokli