Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Liecības par pirmo lietussargam līdzīgo priekšmetu izmantošanu ir atrodamas jau pirms mūsu ēras. Tādēļ ir pienācis laiks ar mūsdienu attīstītajām tehnoloģijām radīt alternatīvu šai novecojušajai, mehāniskajai ierīcei.

Kāda Ķīnas dizaineru komanda ir radījusi šādu alternatīvu un jau tagad ir uzsākta ziedojumu vākšanas kampaņa, lai ar laiku ieviestu savdabīgo “lietussargu” masveida ražošanā.

Izstrādājuma nosaukums ir Air Umbrella. Ierīces korpusā tiek radīta spēcīga gaisa plūsma, kas pēc tam tiek izpūsta rādiusā ap to. Rezultātā lietus lāses, kas parastos apstākļos uzkristu virsū lietotājam, tiek aizpūstas projām.

Idejas autori uzsāktajā ziedojumu vākšanas kampaņā cerēja iegūt 10 tūkstošus ASV dolāru, taču jau tagad ir savākti vairāk nekā 24 tūkstoši ASV dolāri, turklāt līdz kampaņas beigām atlikušas 8 dienas.

umbrella

Izstrādātāji norāda, ka tiks izstrādāti trīs Air Umbrella modeļi. Mazākais no tiem būs paredzēts daiļajam dzimumam. Tas būs aptuveni 30 centimetrus garš, svērs 500 gramus, bet tā akumulators nodrošinās ierīces darbību līdz 15 minūtēm.

Vidējais modelis būs aptuveni 50 centimetrus garš, svērs 800 gramus un nodrošinās ierīces darbību līdz 30 minūtēm. Taču lielākais modelis būs izvēršams (garums – no 50 līdz 80 centimetriem) un svērs 850 gramus. Tā darbības laiks ar vienu uzlādes reizi varēs sasniegt 30 minūtes. Visu trīs modeļu kāta platums ir 34 mm.

Nobeigumā gan jāatzīmē, ka, atbilstoši izstrādātāju plānam, ražošanu plānots uzsākt vien nākamā gada septembrī, bet pie pirmajiem pircējiem ierīce nonāks nākamā gada beigās.

Saistītās tēmas: interesantikampaņalietus

Izsaki savu viedokli