Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Edinburgā (Skotija) bāzēta kompānija izstrādājusi produktu, ar kura palīdzību viedtālruni var pārvērst par lielizmēra 3D televizoru, turklāt vrAse ir lēts un viegli lietojams.

Izstrādājuma prototips izgatavots ar 3D printera palīdzību. Tad plastmasas korpusam pievienotas īpašas lēcas un, ievietojot viedtālruni, kurā instalēta nepieciešamā aplikācija, kas ekrānu sadala divās daļās, lietotājs iegūst iespaidīgu 3D filmu skatīšanās pieredzi. Ekrāna tuvums nodrošina efektu, kādu radītu 200 collu 3D ekrāns.

Turklāt ierīce nodrošina vel vienu opciju. Ieslēdzot kameru, būs iespējams filmēt no lietotāja skatpunkta. Tas īpaši noderēs aktīvās atpūtas cienītājiem.

veAse brilles

vrAse nodrošina lielisku saderību ar sešiem tālruņiem – iPhone 5, HTC One, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S3, S4 un Note 2. Citiem vārdiem sakot, ierīce savietojama ar tālruņiem, kuru ekrānu izmērs ir no piecām līdz sešām collām. Tiesa gan, ja nepieciešams, var iegādāties arī universālu adapteri.

Izstrādājums pirms laika veiksmīgi noslēdza Kickstarter kampaņu, savācot nepieciešamos 55 tūkstošus britu mārciņu. Domājams, ka produkta aptuvenā cena būs virs 90 ASV dolāriem.

vrAse modeļi

Saistītās tēmas: 3dgadžeti

Izsaki savu viedokli