Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau trešo reizi, sadarbībā ar GameDev.lv, starp Latvijas spēļu izstrādātājiem tiek izsludināts datorspēļu konkurss „Beidz runāt, sāc darīt!”. Konkursa galvenais mērķis ir veicināt datorspēļu veidošanu Latvijā.

Līdzīgi, kā iepriekšējos BRSD konkursos, arī šogad dalībniekiem ir brīva spēles tematika un nav ierobežojumu uz izmantojamajām tehnoloģijām. Galvenais konkursantu uzdevums ir izveidot datorspēli, parādot savas spējas un sevi šajā nozarē, ar vienīgo nosacījumu, ka spēle līdz konkursa paziņošanas datumam nav iepriekš publiski izziņota. Tādējādi konkursam iespējams iesniegt dažāda temata un platformu spēles. Konkursa organizētāji dalībniekiem iesaka veidot spēli komandās, tādējādi vienam otru papildinot un izveidojot pēc iespējas kvalitatīvāku un interesantāku datorspēli.

Konkurss sākās 23. novembrī un turpināsies līdz 1. decembrim. Noslēdzoties konkursam tiks uzsākta publiska balsošana un vietu sadalījums. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems naudas balvas. Ikvienam Latvijas spēļu izstrādātāju atbalstītājam iespējams veikt ziedojumu balvu fondam, tādējādi palielinot balvu apjomu. Šobrīd balvu fondam saziedoti jau LVL 100.00. Konkursa laimētāju paziņošana un apbalvošana notiks GameDev.lv rīkotajā Meetup pasākumā, 11. decembrī.

Konkursa dalībnieki savas spēles var iesniegt šeit, veicot reģistrāciju forumā: http://forums.gamedev.lv/viewforum.php?f=37

brsd

Izsaki savu viedokli