Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Jau ceturto reizi Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija starp Latvijas spēļu izstrādātājiem izsludina datorspēļu konkursu „Beidz runāt, sāc darīt!”. Konkursa galvenais mērķis ir veicināt datorspēļu veidošanu Latvijā.

Galvenais konkursa dalībnieku uzdevums ir izveidot datorspēli parādot savas spējas un zināšanas šajā nozarē. Vienīgais un galvenais nosacījums ir tāds, ka spēle līdz konkursa izziņošanas datumam nav iepriekš publiski izziņota. Pateicoties plašajai konkursa tēmai, dalībnieki var iesniegt dažāda temata un platformu spēles, arī izmantotajām tehnoloģijām nav ierobežojumu. Konkursa organizētāji iesaka spēles veidot komandās, tādējādi papildinot vienam otra zināšanas un izveidot kvalitatīvāku datorspēli.

Konkurss sākās 12. martā un spēļu veidošanas procesam atvēlētas 20 dienas (līdz 31. marta pulksten. 23.59). Pēc spēļu iesniegšanas, par iesniegtajām spēlēm Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas mājas lapā (www.gamedev.lv) būs pieejama balsošana.

Balvu fondu veido spēļu izstrādes jomas atbalstītāji ar ziedojumiem. Pirmās vietas ieguvējs saņem 60%, otrās vietas ieguvējs 30% un trešās vietas ieguvējs 10% no saziedotās summas. Pašlaik kopējais saziedotais balvu fonds sastāda 181,66 EUR, ar specbalvām no InnoWate, Game Insight un Estoty 800,00 EUR vērtībā.
Sīkāka informācija par konkursa noteikumiem un dalību, pieejama Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas mājas lapā.

Pirmo reizi BRSD tika rīkots 2008. gadā. 2010. gadā tam sekoja otrais un 2013. gadā trešais konkurss. Pa vidu tika rīkoti arī „Ātrais BRSD” konkurs un „Ātrais BRSD2” konkurss un kopumā tajos tika iesniegtas 35 pabeigtas spēles.

brsd

Izsaki savu viedokli