Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šodien globālā interneta komunikāciju kompānija „Skype“ izlaiž jaunāko programmas versiju „Skype 3.6 Windows“, ar kuru iespējams veikt augstas kvalitātes video zvanus (High Quality Video). Pirms divām nedēļām “Skype” un pasaulē vadošais tīmekļa kameru ražotājs “Logitech” paziņoja par sadarbību augstas kvalitātes video zvanu izveidē, nosakot jaunu standartu interneta video zvanu jomā. Jaunie VGA kvalitātes video zvani (640×480 pikseļi) ar 30 kadriem sekundē ir daudz skaidrāki, asāki un precīzāki. Šodien, izlaižot „Skype 3.6 Windows“, augstas kvalitātes video zvanus var veikt jebkurš. “Mūsu nesenais paziņojums par jaunas kvalitātes video zvaniem daudziem cilvēkiem lika apjaust, ka tagad precīzi un skaidri video zvani ir pieejami arī viņiem, ne tikai lielām kompānijām, kuras iegādājušās dārgu video zvanu veikšanas tehniku,” saka Garets Olauglins (Gareth O‘Loughlin), “Skype” mobilo un aparatūras iekārtu galvenais vadītājs.


Augstas kvalitātes video nodrošina izcilas detaļas un skaidru attēlu pat tad, ja video tiek palielināts pa visu datora ekrānu (full-screen mode). Pateicoties augstas kvalitātes video zvaniem, saziņa ar draugiem, ģimenes locekļiem un kolēģiem ir reālistiskāka, “dzīvāka” un tiek nodrošināts klātbūtnes efekts.


Salīdzinājums starp līdzšinējo videozvanu kvalitāti un augstas kvalitātes videozvaniem

Lai veiktu augstas kvalitātes video, iegūstot VGA kvalitātes video zvanus (640×480 pikseļus) ar 30 kadriem sekundē (fps – frames per second), ir nepieciešams lejupielādēt jaunāko programmas “Skype” versiju “Skype 3.6 Windows”, “Logitech QuickCam” programmatūra (11.5 versija), “High Quality Video” sertificēta “Logitech” tīmekļa kamera, platjoslas interneta ātrums 384kbps vai ātrāks un dators ar divkodolu procesoru.

“Skype” un “Logitech” sadarbības rezultātā augstas kvalitātes video tiek nodrošināts, pateicoties “Skype” programmas, “Logitech” tīmekļa kameru un programmas “QuickCam” pilnībā atjaunota draiveru komplekta optimizētai, kopīgai funkcionēšanai. “Logitech” jaunie tīmekļa kameru draiveri automātiski atpazīst tos zvanītājus, kuriem ir jaunākā “Skype” programmatūra.


Augstas kvalitātes videozvana paraugs

“Skype” augstas kvalitātes video zvanus var veikt ar šādām augstākās klases “Logitech” tīmekļa kamerām: “Logitech QuickCam Pro 9000” un “Logitech QuickCam Sphere AF” galddatoriem un “Logitech QuickCam Pro” piezīmjdatoriem.

Cenas un pieejamība

Programmas “Skype” jaunākā versija “Skype 3.6 for Windows” 28 valodās ir pieejama bezmaksas jelupielādēšanai no kompānijas interneta mājas lapas skype.com. “Logitech QuickCam” 11.5 programmatūras versija ir pieejama bezmaksas lejupielādei “Logitech” interneta mājas lapā.

Tīmekļa kamera “Logitech QuickCam Pro 9000” galddatoriem un “Logitech QuickCam Pro” piezīmjdatoriem ir jau pieejamas par vidējo mazumtirdzniecības cenu 70 lati, savukārt tīmekļa kamera galddatoriem “Logitech QuickCam Sphere AF” – par 91 latu. Tīmekļa kameras var arī iegādāties “Skype” interneta veikalā.

Izsaki savu viedokli