Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ja ziemas laikā nejūties drošs uz autoceļiem, apmeklē bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas. Šo iespēju ikvienam autovadītājam piedāvā Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB). Šogad nodarbības plānots organizēt gan Rīgā, gan arī reģionos – Rēzeknē, Gulbenē, Talsos un Liepājā.

CSDD jau kopš 2015.gada piedāvā autovadītājiem bez maksas uzlabot savas braukšanas iemaņas ziemas apstākļos. Divu gadu laikā šajās apmācībās piedalījušies vairāk nekā divi tūkstoši autovadītāju.

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums  par auto riepu stāvokli un to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

ziema 2

Grupu nodarbību laiki Rīgā – Biķernieku trasē:

pirmdien, 16.janvārī, plkst.14:00, 16:00 un 18:00;

otrdien, 17.janvārī, plkst. 14:00, 16:00 un 18:00;

trešdien, 18.janvārī, plkst. 14:00, 16:00 un 18:00;

ceturtdien, 19.janvārī, plkst. 14:00, 16:00 un 18:00;

piektdien, 20.janvārī, plkst. 14:00, 16:00 un 18:00;

Nodarbību ilgums: viena stunda un 30 minūtes.

Pieteikšanās: nodarbībām Rīgā, zvanot uz tālruņa numuru: 20777222 (darba dienās no plkst.9:00-17:00)

Tuvākajās dienās tiks izsludināta pieteikšanās konsultācijām reģionos.

Nosacījumi: nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

Svarīgi! Gadījumā, ja kāds autovadītājs netiek uz iepriekš pieteiktu nodarbību, lūgums sniegt informāciju uz iepriekš norādīto tālruni, lai varētu operatīvi piedāvāt vietu citiem braukt gribētājiem

Dalībnieku reģistrācija Rīgā notiks pie BKSB biroja, S.Eizenšteina ielā 2; iebraukšana trasē – pa 8.vārtiem.

Par ziemas braukšanas nodarbībām informācija tiks sniegta www.bksb.lv un www.csdd.lv kā arī sociālajos tīklos:@TraseBikernieki vai https://www.facebook.com/BikerniekuTrase.

 

Izsaki savu viedokli