Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Panda Security ir  paziņojusi par Panda Cloud Antivirus antivīrusu programmatūras servisa jaunākās versijas (1.3) pieejamību lejupielādei. Jaunākā versija piedāvā jaunu aizsardzību pret ļaunprātīgām mājas lapām internetā, papildus jaunas lietotāju iespējas, gan bezmaksas, gan komerciālajā produkta ( Pro) versijās.

Abu Cloud Antivirus produktu lietotāji turpinās iegūt atbalstu no aizsardzības reālajā laikā ar minimālu datoru resursu patēriņu. Abus produktus var lejupielādēt no http://www.cloudantivirus.com .

Ir pievienots jaunu mākonī balstītas aizsardzības līmenis – no 1.3 versijas, gan bezmaksas, gan komerciālie (Pro) antivīrusu produkti ietver URL  filtrēšanas iespējas, kas bloķē aizdomīgas un ļaunprātīgas interneta vietnes pirms tās paspēj izmantot ievainojamības un radīt zaudējumus lietotājam. Papildus tam, brīvi lejupielādējamās versijas lietotāji, turpmāk iegūs automātiskus un pārskatāmus programmu jauninājumus: iespēju, kas iepriekš bija piejama tikai Panda Cloud Antivirus Pro lietotājiem.

Cenšoties uzlabot lietotāju pieredzi izmantojot tiešsaistes pakalpojumus, no brīvi lejupielādējamās  Pandas CloudAntivirus 1.3 versijas ir izņemtas pop-up reklāmas: iespēja, kas iepriekš bija pieejama tikai Pro versijā.  Abu variantu, brīvi lejupielādējamā un Pro, atjaunotās versijas iekļauj atjauninātu atkritni un vīrusu karantīnas komponentes, vienkāršojot zināmu aizsardzības draudu vadību.

„Mēs, Panda Security darbinieki, esam pārliecināti, ka katra datora lietotājam mājās ir jādod iespēja piekļūt izcilam aizsardzības risinājumam, ne tikai viņu drošībai, bet arī kolektīvai tiešsaistes lietotāju kopienai”, informēja Pedro Bustamante, Panda Security vecākais izpētes padomnieks, „Panda Cloud Antivirus 1.3 brīvi lejupielādējamā versija tagad turpina nodrošināt labāko bezmaksas aizsardzību bez pop-up reklāmām, kamēr Pro versija turpina būt labākā investīcija aizsardzībai mājās no cenas viedokļa.”

Cloud Antivīrusa kodolā ir „Kolektīvā saprāta” ( angl. Collective Intelligence) tehnoloģiskā koncepcija – Pandas patentēta tehnoloģija, kura automātiski savāc un apstrādā miljoniem ļaunprātīga koda paraugus interneta mākonī. Nesenajā AV-Test.org veiktajā Q2 produktu apskata un sertifikācijas ziņojumā Pandas pretvīrusu aizsardzības programmatūra ieguva augstāko vietu, atklājot 99.87 procentus no ļaunprātīgo programmu kolekcijas, uzrādot labāko sniegumu starp testētajiem produktiem. Zemāk ir parādīta tabula ar jaunākajiem,  uzrādītajiem rezultātiem 0n-demand testos:

Datums Salīdzinošā testa veicējs Atklāšanas kvalitāte
Februāris 2010 AV-Comparatives.org 99.2 procenti
Maijs 2010 PCSecurityLabs 99.7 procenti
Augusts 2010 AV-Test.org for Q2 Product Review 99.87 procenti

20 valodās pieejamais Panda Cloud Antivīruss turpina iegūt prestižus industrijas apbalvojumus un tiek slavēts par spēju nodrošināt aizsardzību reālā laika režīmā ar minimālu ietekmi uz datora veiktspēju. Produkts nesen ieguva ”Wall Streat Journal” tehnoloģisko inovāciju otrās vietas prēmiju un ir vadošais PCMag.com redaktora izvēlē bezmaksas antivīrusu kategorijā.

Saistītās tēmas: Drošībapanda security

Izsaki savu viedokli