Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Polijas laikraksts Rzeczpospolita ziņo, ka Apple drīzumā varētu atklāt iTunes Music Store mūzikas veikalu 10 Eiropas Savienības dalībvalstīs, lai arī nav zināms precīzs datums, tas varētu notikt jau oktobrī.

No 27 ES dalībvalstīm 12 nav pieejams iTunes mūzikas veikals un tās ir: Bulgārija, Čehija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Kipra, Malta, Polija, Ungārija, Rumānija, Slovākija un Slovēnija. Rzeczpospolita pavisam droši ziņo, ka starp laimīgajām valstīm būs Polija, Ungārija un Čehija, savukārt citi avoti paredz, ka starp atkritējiem būs Kipra un Malta, jo šajās valstīs ir vismazākais iedzīvotāju daudzums.

Kā zināms, tad Latvijā ir pieejami Apple App Store aplikāciju veikali kā iOS ierīcēm, tā arī OS X datoriem, taču mūzikas iegāde ar iTunes palīdzību noteikti būtu kas jauns, kā arī noderīgs. Iespējams, ka sīkāka informācija par iespējamo iTunes Music Store Latvijā un citās ES valstīs plašāka informācija tiks sniegta 4. oktobrī notiekošajā Apple preses konferencē, kurā arī tiks prezentēts nākamās paaudzes iPhone viedtālrunis.

Saistītās tēmas: appleitunesitunes music storelatvija

Izsaki savu viedokli