Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BOOT.Lv ir jau agrāk stāstījis par KIN Leaves ražotāju SIA Cookie darbu un viņu produktiem. Šajā reizē padalīšos iespaidos par paša sagatavojamā dizaina skinu.

Ja KIN Leaves plašais piedāvājums Tavām vēlmēm izrādās par šauru, ir iespējams izveidot noformējumu pašrocīgi.

KIN Leaves vietnē ir pieejams “konstruktors“, kas ļauj izveidot skinu no datorā esošajiem attēliem. Var izvēlēties katra attēla vietu, izmēru un stāvokli, sapludināt to ar citiem attēliem un ja nepieciešams – apvērst attēlu spoguļattēlā.

Veidojot jauno noformējumu jārēķinās, ka gatavais skins var sanākt nedaudz tumšāks, nekā sagatavotais dizains.

Pēc pasūtījuma un apmaksas veikšanas, speciālā pasūtījuma skins tiek piegādāts tāpat, kā visi citi – pa pastu, simpātiskā kartona aploksnītē.

Lai pārbaudītu KIN Leaves ražojumu iespējami sarežģītos apstākļos, pasūtīju skinu HTC Incredible S tālrunim, kas izceļas ar sarežģītu korpusa formu. Šis fakts noteikti pamatīgi apgrūtina skina izstrādi, un pilnīgi noteikti padara tā uzlīmēšanu par ievērojami aizraujošāku procesu.

Rezultāts pārspēja gaidīto.

Lai arī uzlīmēšanas procesā pamanījos nedaudz šķībi pielīmēt vienu no skina stūriem, rezultāts tik un tā ir iepriecinošs.

Runājot par skina noturību, jāteic, ka es nesteidzos ar savu novērojumu publicēšanu – šis skins telefonam tika uzlīmēts teju pirms pus gada. Tā kā ir pagājis visai ievērojams laiks, varu pastāstīt, kā šis produkts pārcieš vides un lietotāja (manu) kaitīgo ietekmi.

Pa šo pus gadu, ir nedaudz cietuši skina mazākie stūrīši, kas ir pavisam nedaudz mēģinājuši atlīmēties. Ir pavisam droši skaidrs, ka šīs problēmas galvenais iemesls ir šo detaļu nelielais izmērs, ko lielākās detaļas turas nevainojami. Attiecīgi, man ir radusies pārliecība, ka vienkāršākas korpusa formas ierīces, skini nemēģinās pamest krietni ilgāku laiku.

Pats skins ir guvis vairākus nelielus skrāpējumus, ko principā var pamanīt tikai gaismas atspulgā (foto redzamie “skrāpējumi” ir skina dizaina daļa). Šādu rezultātu es vērtēju kā pat ļoti labu.

Secinājums?

KIN Leaves skini spēj lieliski mainīt Tavas ierīces noformējumu, paralēli pasargājot ierīces korpusu pret skrāpējumiem. Galu galā – pat, ja aizsardzībai pret skrāpējumiem jau ir par vēlu, skins var efektīvi noslēpt jau radušos defektus.

Pašdizainētie skini padara Tavas ierīces izskatu patiešām unikālu. Ir visai maz ticams, ka ieraudzīsi vēl kādu citu cilvēku, ar tāda paša modeļa ierīci, ko grezno tieši tāds pats, pašrocīgi sagatavots skina noformējums.

Saistītās tēmas: Kin Leaves

Izsaki savu viedokli