Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Game Brief analītiķis Nikolas Lovels uzskata, ka iPoud Touch jau pavisam drīz varētu iedzīt pēdējo naglu PlayStation Portable zārkā. “iPod Touch pamatīgos tempos kļūst par galveno izvēli jauniešu vidū kā mediju atskaņotāju un izklaides centru kopumā – tas ir tieši tas, ko Sony gribēja panākt ar PSP. Atšķirībā no PSP, iPod Touch nav aprīkots ar jaudīgu procesoru, nav sava unikālā disku formāta (PSP tas ir UMD), to ir viegli lietot, ļaujot vienkārši klausīties savu mūziku, podkāstus, īsus videomateriālus, kā arī spēlēt viegli pieejamas spēlītes. Manuprāt, šāda kombinācija iedzīs Sony PSP zārkā pēdējo naglu,” stāsta Lovels.

Neskatoties uz šādu iespējamo pavērsienu, Sony varētu pavisam drīz nākt klajā ar PSP2 – izklaides staciju, kas varētu apturēt Apple atskaņotāja uzvaras gājienu.

Spēļu industrijas veterāns Deivids Perijs uzskata, ka Sony patiešām strādā pie PSP2 konsoles, kas, atšķirībā no pirmā PSP, vairs nebūs aprīkots ar UMD disku formātu.

Perijs domā, ka Sony būtu pienācis laiks mācīties no savām kļūdām un virzīties uz priekšu lieliem lēcieniem (tieši ar PSP), atsakoties no muļļāšanās ar minimāliem uzlabojumiem un, pasarg dievs – tikai krāsu maiņām.

Tāpat arī Perijs ir drošs (avotus gan neatklāj), ka jaunais PSP2 100% būs bez bateriju rijošā un neērtā UMD atbalsta, kas varētu nozīmēt, ka jaunā konsole būs aprīkota ar interneta veikala iespējām, kur iegādāties sev interesējošās spēles un programmas, kas, loģiski, noved pie secinājuma, ka konsole būs ar iebūvētu cieto disku.

Neesot arī izslēgta iespēja, ka jaunā PSP konsole varētu būt aprīkota ar skārienjūtīgu ekrānu, kas būtu tikai liels pluss.

Mums, parastajiem, pelēkajiem un mirstīgajiem, atliek gaidīt GDC un E3 pasākumus, kur, iespējams, Sony tik tiešām plašākām masām atrādīs kaut ko tādu, kas liks nobālēt kā iPod Touch, tā PSP, tā pārējām portatīvajām konsolēm.

Izsaki savu viedokli