Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdztekus lētākajam iPhone 5C savu debiju piedzīvoja arī baumu apvītais iPhone 5S. Kaut arī tā izskats praktiski nav mainījies, tomēr izstrādājums ir saņēmis vairākus nozīmīgus uzlabojumus, no kuriem kā galvenais ir jāmin jaudīgais A7 procesors.

Kopumā vizuālais noformējums nav daudz mainījies – stila iezīmes ir tās pašas, arī svars nav mainījies (112 g) un nedz arī biezums (7,6 mm). Tagad gan izstrādājuma korpuss ir pieejamas jaunā krāsā – zelta.

iphone 5s 1

Tiesa gan, lielākās izmaiņas ir atrodamas lācītim vēderā. Tur iepriekšējo A6 procesoru aizstāj jaunais 64-bitu A7 procesors, kas nodrošina divreiz ātrāku darbību. Informācija tiek papildināta ar faktu, ka iPhone 5S, salīdzinot ar pirmo iPhone, ir 40 reizes ātrāks, savukārt grafisko procesu kalkulēšana notiek 53 reizes ātrāk.

Par attēlu uzņemšanu atbild 8 MP kamera, kam ir par 15 procentiem lielāks sensors. Domājams, ka tā nodrošinās labāku veikumu vāja apgaismojuma apstākļos.

iphone 5s 4

Tāpat iPhone 5S kamera ir spējīga uzņemt 720p video ar 120 kadriem sekundē. Tas ļaus uzņemt arī palēninātas kustības video. Īpaši jāatzīmē, ka video uzņemšana nodrošinās trīskārtīgu palielinājumu, ko būs iespējams veikt ar iepriekš zināmo pirkstu kustību.

Informācija vēsta, ka video kvalitāte tiks īpaši uzlabota ar jaunu stabilizācijas sistēmu. Jaunajā tālruni labāka ir arī panorāmas uzņemšana, kas tagad var sasniegt par 28 MP.

iphone 5s 2

Jau vakar ziņojām par Touch ID sistēmu. Un, kā liecina oficiālā informācija, tad šāds pirkstu nospiedumu sensors patiešām būs atrodams „Home” pogā, kur tas paslēpts zem safīra kristāla. Ieguvums no šādas ierīces? Pavisam noteikti drošības uzlabošana. Turpmāk paroļu ievadīšana tiks aizstāta ar pieskārienu pogai, tas ļautu daudz drošāk izmantot iTunes veikalu. Interesanti, ka ierīce spēs atcerēties vairāku cilvēku pirkstu nospiedumus.

iphone 5s 3

iPhone 5S iebūvētā baterija nodrošinās 10 stundu ilgu sarunu 3G tīklā vai 250 stundas gaidīšanas režīmā. Tāpat viena uzlādes reize ļaus klausīties mūziku 40 stundas no vietas. Ierīces priekšējais panelis būs pieejams baltā vai melnā krāsā.

Jau 20. septembrī iPhone 5S nonāks ASV, Austrālijas, Kanādas, Ķīnas, Francijas, Vācijas, Japānas, Singapūras un Lielbritānijas tirgos. ASV ierīces cena (ar divu gadu līgumu) būs 200 dolāri par 16 GB versiju, 300 dolāri par 32 GB modifikāciju, savukārt dārgākā būs 64 GB versija, kas pieejama par 400 dolāriem. Kopumā tiek plānots, ka tālrunis būs nopērkams vairāk kā 100 valstīs.

iphone 5s 5

Saistītās tēmas: appleiphoneviedtālruņi

Izsaki savu viedokli