Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau esam vēstījuši, ka iPhone 5C pārdošanas apjomi nav tik spoži, kā cerēts. Jaunākā informācija vēsta, ka Apple šajā ceturksnī plāno būtiski samazināt 5C izstrādes apjomus.

Vairāki piegādātāji samazinās izstrādes apjomus par atšķirīgiem daudzumiem. Piemēram, Pegatron apcirps savu ražoto detaļu daudzumu par nepilniem 20 procentiem, bet Foxconn samazinās izstrādes apjomu par trešdaļu, vēsta Wall Street Journal.

Rezultātā iPhone 5C ražošanas jauda būtiski saruks, un, zinot aptuvenos pārdošanas rādītājus, piedāvājums varētu sasniegt pieprasījuma līmeni.

Tiesa gan, kaut arī 5C pārdošanas apjomi nav iepriecinoši, šādam solim var būt arī citi iemesli. Kā viens no tiem ir jāmin kompānijas vēlme nopelnīt vairāk, koncentrējoties uz produktu, kas ienes krietni lielāku peļņu – 5S.

Pirms neilga laika ziņojām par iPhone ražošanas apjomu samazināšanu, taču arī tā informācija nāca no neoficiāliem avotiem. Tikmēr Apple vel joprojām klusē un neatklāj oficiālos pārdošanas apjomus, ļaujot vaļu dažādām baumām un analītiķu minējumiem.

iphone 5c

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli