Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tālruņu specifikācijas parasti sastāv no dažādas informācijas – sākot no ekrāna izmēra, tā izšķirtspējas un pikseļu blīvuma, beidzot ar dažādu tīklu standartu atbalstu un ātrumu. Tiesa gan, skaitlis, ko izstrādātāji min reti (vai nemin nemaz) ir tas, cik ātri tālruņa skārienekrāns spēj reaģēt.

Kompānija Agawi ir notestējusi pagaidām aktuālāko tālruņu skārienjutīgos displejus un rezultāti ir pārsteidzoši. Pārliecinošs uzvarētājs testā, kur tika mērīts laiks no pieskāriena izdarīšanas brīža, līdz momentam, kad informācija attēlota uz ekrāna, ir iPhone 5 (turklāt pagājušā gada modelis, nevis nesen prezentētais 5S).

Apple bijušais flagmanis uzstādīja īpaši augstu rezultātu – 55 milisekundes. Tam seko iPhone 4 (tika prezentēts 2010. gadā) ar 85 sekundēm, bet tālu aiz Apple viedtālruņiem ir Android ierīces. Galaxy S4 pamanījās uzstādīt trešo labāko rezultātu ar 85 milisekundēm, kamēr vienīgā testētā Windows ierīce palika ceturtajā vietā.

agawi touchmarks

Testā tika izmantota īpaši augstas kvalitātes kamera, kas spēja uzņemt video ar 240 kadriem sekundē un speciāli testam izstrādāta ierīce Touchscope.

Kaut arī ražotāji reti publicē skaitļus, kas norādītu uz skārienekrāna ātrdarbību, tomēr šis ir viens no nozīmīgākajiem faktoriem, lai viedtālruņa lietošana ikdienā būtu raita un patīkama.

touchscope1

Saistītās tēmas: displejiskārienjutīgie displeji

Izsaki savu viedokli