Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Izskatās, ka pamazām iPhone 3G gaidīšanas drāma Latvijā tuvojas noslēgumam. Sākot no šodienas visiem iPhone un iPhone 3G lietotājiem ir iespējams atjaunot sava tālruņa programmatūru uz jaunāko 2.1 versiju. Pats Stīvs Džobs solīja, ka pateicoties jaunākajai programmatūrai tiks novērstas daudzas ierīces darbībā novērotas kļūdas.

Pirmkārt jāpiemin tas ka pateicoties atjauninājumam tālrunim tik bieži nepazudīs zona, tāpat arī ir uzlabots akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādes reizi. Tieši akumulatora darbības laiks uztrauca jaunākā iPhone modeļa īpašniekus. Apple sola. ka tagad sinhronizēšana ar iTunes notikšot daudz ātrāk. Padomāts arī par trešās puses programmatūru – tās instalēšana solās notikt daudz raitāk, turklāt ar dažādām programmām pārbāzts iPhone tik bieži nekārsies.

Turklāt vēlamies pieminēt pašu galveno – jaunajā programmatūras versijā ir iestrādāts latviešu valodas atbalsts, precīzāk – klaviatūra. Latviešu valodas trūkums bija viens no iespējamajiem iemesliem, kas atturēja LMT no tālruņa tirdniecības uzsākšanas. Tāpat arī Apple ziņo, pateicoties atjauninājumam notiks ātrāka kontaktu ielāde un tos būs vieglāk pārlūkot.

Starp citu, ja jūsu rokās ir iPhone mobilais tālrunis ar jau uzlauztu 2.0.X programmatūras versiju, tad varat droši savu ierīci atjaunināt caur iTunes, nebūs nepieciešams atkārtoti to uzlauzt. Tiesa, pēc šādas darbības jūsu tālrunis nebūs jailbreikots.

Plašāku informāciju par programmatūras atjauninājumu varat iegūt Apple mājaslapā


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli