Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neraugoties uz nopietnām ražošanas problēmām, pirmo valstu veikalu plauktos ir nonācis jaunais iPad mini ar Retina displeju.

Klusām un bez lielas zīmēšanās Apple veikalos nu ir iespējams iegādāties otrās paaudzes iPad mini. Arī kompānijas oficiālais paziņojums apstiprina, ka no 12. novembra iespējams iegādāties Apple jaunāko lolojumu.

Tiesa gan, ražošanas problēmas ir atstājušas zināmas sekas. Rezultātā valstu skaits, kur minēto produktu iespējams nopirkt, ir neliels. Potenciālajiem pircējiem Austrālijā, Ķīnā, Honkongā, Japānā, Jaunzēlandē, Singapūrā un  ASV nākas gaidīt no trīs līdz piecām dienām, lai saņemtu iPad mini.

Tikmēr Spānijā, Vācijā, Francijā un Zviedrijā iespējams pasūtīt planšetdatora lētākās versijas, taču arī tur ierīce īpašnieka rokas sasniegs ar nokavēšanos – aptuveni desmit dienu laikā. Par izstrādājuma pieejamību citās valstīs pagaidām ziņu nav.

Var teikt, ka Apple lolojums ir piezemējies desmit valstu tirgos. Salīdzinājumam jāmin, ka iPad Air vienlaicīgi debitēja 41 valsts tirgū, to skaitā bija arī Latvija.

ipad mini 2 plansetdators

Saistītās tēmas: appleipad miniplanšetdatori

Izsaki savu viedokli