Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pateicoties zemākām ražošanas izmaksām, jaunākais Apple planšetdators kompānijai rada lielākus ienākumus, nekā iepriekšējās paaudzes izstrādājums, vēsta tirgus izpētes kompānijas IHS sniegtā informācija.

Neraugoties uz jauno Retina displeju, jaudīgo procesoru un citām ekskluzīvām komponentēm, kas padara izstrādājumu iekārojamu, vienlaikus samazinot svaru, viena iPad Air modeļa ražošana ir lētāka nekā iPad 4.

IHS analītiķi vēsta, ka Air planšetdatora izmaksas ir no 274 līdz 362 ASV dolāriem, atkarībā no modeļa specifikācijas. Savukārt izstrādājuma pārdošanas cena ir no 499 līdz 929 dolāriem par vienību. Rezultātā katra pārdotā ierīce ienes Apple kontā vairākus simtus dolāru.

Tāpat tiek minēta ražošanas cenu atšķirība ar iepriekšējās paaudzes modeli. Tiek lēsts, ka iPad Air ir par aptuveni 42 dolāriem lētāks par iPad 4. Dārgākā jaunā planšetdatora komponente ir displejs, kura cena ir 90 ASV dolāri, savukārt skārienjutīga paneļa izmaksas ir 43 dolāri. Pārsteigumu sagādā procesora cena. Kaut arī A7 procesors ir krietni jaudīgāks par iepriekšējās paaudzes A5 izstrādājumu, tā cena ir par 5 dolāriem mazāka, sasniedzot 18 dolāru atzīmi.

apple ipad air

Saistītās tēmas: appleipad

Izsaki savu viedokli