Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav pagājusi pat nedēļa kopš Apple laida klajā iOS 8 operētājsistēmu, bet tā paspējusi sasniegt gandrīz pusi no visām aktīvajām iOS ierīcēm. Tiesa, labās ziņas pavada ne visai labi stabilitātes rādītāji.

Jaunākā informācija vēsta, ka četru dienu laikā kopš iOS 8 operētājsistēma ir pieejama lietotājiem, tā uzstādīta jau 46 procentiem ierīču, ko darbina iOS operētājsistēma. iOS 7 un iOS 8 operētājsistēmas, vadoties pēc publicētajiem datiem, šķir tikai trīs procenti, kas izzudīs jau tuvāko dienu vai pat stundu laikā.

Prognozes liecina, ka tuvāko dienu, nedēļu un mēnešu laikā iOS 8 operētājsistēma būs uzstādīta lielākajai daļai iOS ierīču, bet iOS 7 būs atrodams vien 5 procentos izstrādājumu.

Tiesa, krietni negatīvāku ainu rāda dati, kas vēsta par iOS 8 operētājsistēmas stabilitāti uz vairākiem iPhone modeļiem. Kopumā jaunāka iOS sistēma avarē par 78 procentiem biežāk nekā iOS 7 operētājsistēma.

Vislabāk iOS 8 darbojas tandēmā ar jauno iPhone 6 Plus – vien 2,11 procenti kļūdu gadījumu. Nedaudz sliktāks šis skaitlis ir iPhone 6 gadījumā – 2,63 procenti. Tiesa, uz iPhone 5S kļūdu gadījumu skaits ir ievērojami lielāks – 3,57 procenti. Tikmēr iOS 7 vidējais kļūdu biežums ir divi procenti.

Tiek uzskatīts, ka kļūdu iemesls ir gan dažādas iOS 8 problēmas, kas, visticamāk, tiks novērstas ar dažādiem atjauninājumiem, gan aplikāciju nepareiza darbība.

iOS-8-Logo-2

Saistītās tēmas: appleios 8

Izsaki savu viedokli