Aktuāls

”Netflix” otrā ceturkšņa laikā pievienojušies 5,2 miljoni jauni klienti

Datori, IT, bizness

”Samsung” pārstrādās 157 tonnas metālu no ”Galaxy Note 7” viedtālruņiem

Tālruņi, mobilās ierīces

Nav pagājusi pat nedēļa kopš Apple laida klajā iOS 8 operētājsistēmu, bet tā paspējusi sasniegt gandrīz pusi no visām aktīvajām iOS ierīcēm. Tiesa, labās ziņas pavada ne visai labi stabilitātes rādītāji.

Jaunākā informācija vēsta, ka četru dienu laikā kopš iOS 8 operētājsistēma ir pieejama lietotājiem, tā uzstādīta jau 46 procentiem ierīču, ko darbina iOS operētājsistēma. iOS 7 un iOS 8 operētājsistēmas, vadoties pēc publicētajiem datiem, šķir tikai trīs procenti, kas izzudīs jau tuvāko dienu vai pat stundu laikā.

Prognozes liecina, ka tuvāko dienu, nedēļu un mēnešu laikā iOS 8 operētājsistēma būs uzstādīta lielākajai daļai iOS ierīču, bet iOS 7 būs atrodams vien 5 procentos izstrādājumu.

Tiesa, krietni negatīvāku ainu rāda dati, kas vēsta par iOS 8 operētājsistēmas stabilitāti uz vairākiem iPhone modeļiem. Kopumā jaunāka iOS sistēma avarē par 78 procentiem biežāk nekā iOS 7 operētājsistēma.

Vislabāk iOS 8 darbojas tandēmā ar jauno iPhone 6 Plus – vien 2,11 procenti kļūdu gadījumu. Nedaudz sliktāks šis skaitlis ir iPhone 6 gadījumā – 2,63 procenti. Tiesa, uz iPhone 5S kļūdu gadījumu skaits ir ievērojami lielāks – 3,57 procenti. Tikmēr iOS 7 vidējais kļūdu biežums ir divi procenti.

Tiek uzskatīts, ka kļūdu iemesls ir gan dažādas iOS 8 problēmas, kas, visticamāk, tiks novērstas ar dažādiem atjauninājumiem, gan aplikāciju nepareiza darbība.

iOS-8-Logo-2

Saistītās tēmas: appleios 8

Izsaki savu viedokli