Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms laika vēstījām, ka Apple mobilo ierīču adaptācija jaunākajai – iOS 8 – operētājsistēmai norisinājās visai ātri, vien dažu dienu laikā sasniedzot 46 procentus. Īpatsvara pieaugums, lai arī ar lēnāku tempu, tika prognozēts arī turpmāk. Tiesa, jaunākās ziņas vēsta, ka tas apstājies īsi pirms 50 procentus atzīmes. 

17. septembrī Apple padarīja pieejamu iOS 8 operētājsistēmu un jau pirmo četru dienu laikā tā tika uzstādīta 46 procentiem Apple mobilo ierīču. Tiesa, operētājsistēmas kļūdu procents bija augsts un lietotāji sūdzējās par sistēmas nepareizu darbību, ko Apple centās aši vien izlabot. Atjauninājumi gan nav spējuši situāciju krasi mainīt, kā rezultātā kopš 21. septembra iOS 8 operētājsistēma savu īpatsvaru palielinājusi tikai par vienu procentu, sasniedzot 47 procentu atzīmi.

Jāmin, ka Apple aši vien izlaida iOS 8.0.1 atjauninājumu, kam bija jānormalizē ierīču darbība un būtiski jāsamazina pieļauto kļūdu procents. Tas gan nenoritēja kā plānots un, lai arī vairākas problēmas patiešām tika salabotas, to vietā radās jaunas, piemēram, atsevišķi lietotāji sūdzējās, ka pēc iOS 8.0.1 uzstādīšanas ierīce nav spējusi nodrošināt mobilo tīklu signālu. Apple gan momentānu risinājumu šai problēmai nespēja radīt, rekomendējot lietotājiem atgriezties pie sākotnējās iOS 8 versijas.

Nedaudz vēlāk Apple laida klajā jaunu versiju – iOS 8.0.2 –, kura bija paredzēta iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņiem, bet tās uzdevums bija novērst problēmas ar mobilo tīklu uztveršanu.

Arī lietotāji ir pamanījuši, ka Apple vēl nav spējis novērst visas vai vismaz lielāko daļu iOS 8 operētājsistēmas nepilnības. Tas arī redzams operētājsistēmas īpatsvarā. Jau pieminētie 47 procenti ne tikai norāda uz adaptēšanās procesa apstāšanos, bet arī ir krietni atpaliek no pagājušā gadā prezentētās iOS 7 operētājsistēmas uzstādītajiem rādītājiem.

iOS-8-Logo-2

Saistītās tēmas: appleios 8

Izsaki savu viedokli