Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Xnet.lv, kas ir viens no Latvijā lielākajiem interneta veikaliem, portāla Sekoman.lv lietotājiem piedāvā īpašu akciju. Katru dienu tikai Xnet.lv sekotājiem portālā Sekoman.lv tiks piedāvāta iespēja kādu no precēm iegādāties ar īpašu atlaidi. Tātad, lai saņemtu atlaides, reģistrējies Sekoman.lv un sāc sekot lietotājam Xnet. Šodien ir akcijas pirmā diena, un šoreiz Xnet.lv interneta veikals Sekoman.lv lietotājiem piedāvā iegādāties Canon IXUS 100 IS digitālo fotoaparātu par 138 Ls jeb ar 7% atlaidi! Līdzīgas akcijas šis interneta veikals turpmāk plāno piedāvāt katru dienu.

Šis ir lielisks veids, kā profilam iegūt papildus sekotājus – tādā veidā interneta veikala reklāma turpināsies arī pēc kampaņas beigām. Jo profilam ir vairāk sekotāju, jo lielāku auditoriju tas uzrunās ilgtermiņā.

Par Sekoman.lv

Sekoman.lv ir interneta vietne, kurā lietotāji var aprakstīt savas ikdienas gaitas, griezties pēc palīdzības vai noderīga padoma pie citiem lietotājiem, izteikt savu viedokli par sabiedrībā svarīgiem notikumiem un visādi citādi izkratīt sirdi līdz 140 simboliem garā ziņā. Pie kam katrs lietotājs var izvēlēties kuru cilvēku gaitām viņš vēlas sekot. Princips ir vienkāršs. Seko līdzi citiem un citi sekos tev!

Saistītie raksti:


Klausies Sekoman.lv raidījumu Radio Valmiera ēterā un laimē MP3 atskaņotāju!
Sākot no šodienas Radio Valmiera ēterā ik nedēļu skanēs raidījums sadarbībā ar portālu Sekoman.lv
Blogs: Kā iegūt vairāk sekotājus portālā Sekoman.lv
Vēlies bez maksas palielināt savas mājaslapas apmeklējumu? Pievieno ieteikt Sekoman.lv pogu

Izsaki savu viedokli