Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Par interesantu atgadījumu vēsta kāds zviedrs, kas pazaudējis savu Nokia tālruni ezerā un, atrodot to pēc vairākiem mēnešiem, konstatējis, ka tam nav nekādu būtisku bojājumu.

Kā vēsta tālruņa īpašnieks Rodžers Nilsons, Nokia Lumia 800 viedtālrunis tika pazaudēts ezerā aptuveni pirms četriem mēnešiem. Kaut arī toreiz viņam šķitis, kad ierīci vairs savās rokās neturēs, noticis pretējais un Nokia tika atrasta skalojamies seklumā starp akmeņiem.

Pēc aļģu un citu drazu notīrīšanas, īpašnieks tālruni izžāvēja uz radiatora. Un, kā jau paredzams, Lumia 800 atdzīvojās. Rodžers vēsta, ka visas funkcijas, to skaitā arī kamera, darbojas nevainojami. Interesanti, ka bojāta netika arī baterija, kas tagad spējot nodrošināt to pašu divu dienu darbību ar vienu uzlādes reizi.

Tiesa gan, iespējams, daudzos šis atgadījums raisīs nelielu skepsi. Protams, šis „eksperiments” netika dokumentēts un tādēļ ir grūti izteikt konkrētus spriedumus par tā patiesumu, taču nerekomendējam to atkārtot mājās, jo ražotājs nav ziņojis, kas Lumia modeļi būtu ūdens izturīgi.

waterlumia

Saistītās tēmas: interesantiNokia Lumia

Izsaki savu viedokli