Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Pasaules lielākais X86 procesoru ražotājs izlēmis atvērt jaunu rūpnīcu Ķīnā, kuras būvniecības izmaksas sasniegs pat 2,5 miljardus ASV dolāru. Ziņa par kompānijas plāniem parādījās šodien, kad Intel oficiālā paziņojumā teica, ka līdz 2010. gadam ir plānots uzcelt ražotni Ķīnas ziemeļu daļā, kura galvenokārt fokusēsies uz mikroshēmojumu (čipsetu) ražošanu. Protams, kā jau tas ir pierasts, arī Ķīnas valdība ir ieinteresēta šādā IT milža rīcībā, tāpēc Intel saņems papildus finansiālu motivāciju no valdības puses.

Visnotaļ interesants ir iemesls kāpēc Ķīnā tiks ražoti čipseti, nevis procesoru vai flash atmiņas – tie ir pārāk augsta līmeņa tehnoloģijas, kuras ASV valdība vienkārši ir aizliegusi amerikāņu kompānijām ražot Ķīnā, pamatojot to ar sev svarīgiem drošības apsvērumiem.

Intel priekšsēdētājs Pauls Otellini (Paul Otellini) izteicās: „Šis projekts tikai parāda Ķīnas milzīgo nozīmi mūsu globālajā stratēģijā un IT industrijai kopumā.” Tomēr jāpiebilst, ka Intel ir bijis saistīts ar Ķīnu jau vairāk kā 20 gadus, taču šī rūpnīca būs pirmā nopietnā Intel ražotne šajā valstī.

Ziņas avots: TG Daily

Izsaki savu viedokli