Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šī gada februārī pasaulē vadošais procesoru ražotājs INTEL pašmāju interneta veikalam 1A.lv piešķīris platīna partnera statusu. Šis statuss ir augstākais ražotāja partneru novērtējums, kas tiek piešķirts izvērtējot pārdošanas rezultātus un profesionāli apmācītās pārdevēju komandas kvalifikāciju.

„Mēs esam gandarīti par augsto novērtējumu un iegūto platīna partnera statusu, kas apliecina ne tikai pārdošanas rezultātus, bet arī mūsu kā komandas augsto profesionalitāti. Saku paldies ikvienam 1A.lv darbiniekam par kopīgajiem centieniem!” komentēja 1A.lv vadītājs Mareks Zuika.

Vadītājs prognozē, ka iegūtais platīna partnera statuss ļaus arī turpmāk piedāvāt lieliskus produktu piedāvājumus par pievilcīgām cenām. M.Zuika neslēpj, ka 2012.gadā www.1A.lv uzrādīja pārdošanas rādītāju pieaugumu par +63.76% pret 2011. gadu, sasniedzot 9,22 miljoni EUR neto apgrozījumu, kas sasniegts tieši pateicoties izdevīgiem piedāvājumiem un pircēju uzticībai. „Arī turpmāk mēs nodrošināsim labus produktu piedāvājumus, pievilcīgus apmaksas nosacījumus un patīkamu servisu. Mēs priecājamies par iegūto INTEL platīna partnera statusu un  sakām paldies tieši mūsu pircējiem, jo viņu izvēle pērkot INTEL produktus ļāvusi mums šo statusu sasniegt!” viņš sacīja.

Interesanti! Pasaulē vadošā procesoru ražotāja INTEL apgrozījums 2010.gadā pārsniedza 43 miljardus ASV dolāru, liecina publiski pieejamā informācija.

Informācija par interneta veikalu 1A.lv

Interneta veikals www.1A.lv ir pēc apgrozījuma lielākais interneta veikals Latvijā, kas strādā jau kopš 2002.gada, nodrošinot saviem klientiem izdevīgus  piedāvājumus un augstas kvalitātes servisu. 2012.gadā www.1A.lv uzrādīja pārdošanas rādītāju pieaugumu par +63.76% pret 2011. gadu, sasniedzot 9,22 miljoni EUR neto apgrozījumu. Kopš 2008.gada 1A veikals veiksmīgi strādā arī Lietuvā – www.1A.lt un kopš 2010. Igaunijā – www.1A.ee.

Izsaki savu viedokli