Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Intel paziņojis, ka Apple sāncenši no PC tipa datoru lauciņa arī varēs izmantot Apple MacBook Air vajadzībām radīto mazizmēra centrālo procesoru. Tieši samazinātā izmēra procesors ir viens no MacBook Air trumpjiem, kas ļauj tam samazināt izmēru līdz fenomenālajiem 1,9 centimetriem un pagaidām būt vienīgajam ražotājam šajā lauciņā. Šobrīd zemās voltāžas un mazā izmēra Core 2 Duo procesors vēl nav atrodams nevienā PC tipa datorā, taču interešu konflikta izvairīšanās dēļ Intel ražotais produkts būs pieejams jebkuram ražotājam.

Saskaņā ar CNET sniegto informāciju, Lenovo un Fujitsu būs pirmie divi PC ražotāji, kas varēs izmantot par 60% mazākos Intel procesorus, lai izveidotu izmēros līdzīgu klēpjdatoru un konkurētu ar MacBook Air.

MacBook Air izmantotais procesors bāzēts uz Merom procesoru paaudzes, un tas ražots 65 nanometru tehnoloģiskajā procesā, taču ļoti iespējams, ka tieši Fujitsu un Lenovo būs pirmie, kas jau šoruden varēs izmantot 45 nanometru tehnoloģijā veidotos Penryn mazizmēra procesorus. Tiesa, visticamāk arī Apple jau rudenī piedāvās uz Penryn saimes bāzētus MacBook Air.

Izsaki savu viedokli