Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tekstu saglabāšanas aplikācijas Instapaper pārdošanas apjomi dažu dienu laikā pieauguši par 600%. 

Iemesls šim lēcienam nebija tālu jāmeklē – šo pirkumu vilni izraisīja jaunā Google Nexus sērijas produkta – Nexus 7 planšetdatora pārdošanas vilnis.

Kā zināms, Nexus 7 pircējiem nākas samierināties ar faktu, ka šis planšetdators nav apgādāts ar spēju pieslēgties mobilajam tīklam, līdz ar to tā piekļuve internetam ir iespējama tikai izmantojot WiFi. Tas, savukārt, nozīme to, ka ārpus pieejama WiFi darbības vietas, šī planšetdatora lietotājiem ir divas iespējas: izmantot sava mobilā telefona (vai citas ierīces) WiFi hotspot funkciju vai arī izmantot bezsaistē pieejamo saturu.

Acīmredzot, daudzi jaunie Nexus 7 īpašnieki izlēmuši par labu bezsaistes variantam un pateicoties kopā ar planšetdatora pirkumu iekļautajam 25 dolāru dāvanas kuponam Google Play veikalā, steidza bez maksas iegūt Instapaper aplikāciju.

Instapaper aplikācija spēj lejupielādēt interneta lapas, saglabājot tās lasīšanai ērtā formātā (paturot tikai tekstu). Pēc lejupielādes, teksti ir lasāmi bez piekļuves tīmeklim. Aplikācijas vienīgais ierobežojums – tā spēj vienlaikus uzglabāt ne vairāk, kā 500 interneta lapu tekstus.

Saistītās tēmas: androidgoogle nexus

Izsaki savu viedokli