Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvijas uzņēmums Infogr.am trešdien ieguva Zelta balvu prestižajā “Kantar Information is Beautiful” apbalvošanas cerimonijā Londonā, saņemot titulu ‘Skaistākais datu vizualizācijas rīks”. 

“Information is Beautiful” un tā raītājs David McCandless ir virzījuši un iedvesmojuši datu vizualizācijas nozari un mani personiski, gadiem strādājot ar Guardian un BBC. Man ir prieks par tik augstu apbalvojumu, komentē Uldis Leiterts, Infogr.am līdzdibinātājs.

“Kantar Information is Beautiful Awards” ir viena no prestižākajām datu vizualizācijas balvām Eiropā. Ik gadu tai piesakās simtiem informācijas vizualizācijas projektu no visas pasaules.  Infografiki, datu vizualizācijas un informācijas mākslas projekti pretendē uz izcilības atzinību piecās kategorijās. Infogr.am apbalvots kā skaistākais kategorijā “rīks”.

Latviešu uzņēmums saņēmis starptautisku atzinību arī iepriekš. Aprīlī tas ieguva galveno balvu “The Next Web 2013” konferencē Amsterdamā, “Hy! Berlin 2013”, kā arī “DeveloperWeek 2013”, tiekot atzīts par labāko datu vizualizācijas aplikāciju.

Infogr.am šobrīd lieto miljons žurnālistu un blogeru visā pasaulē. Lietotāju vidū ir tādi ietekmīgi mediji kā The Wall Street Journal, The Washington Post, The Atlantic, Bild un virkne citu. Aplikācija tiek izmantota arī MIT, Kolumbijas universitātes mācību procesā ASV. Kopš 2012. gada sākuma Infogr.am lietotāji radījuši vairāk kā 1.4 miljonus infografikas.

infogram-infoisbeautiful

Izsaki savu viedokli