Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latviešu datu vizualizācijas uzņēmums Infogr.am turpina gūt starptautisku atzinību. 

Infogr.am ieguvis galveno balvu Amsterdamā notiekošajā interneta konferencē “The Next Web 2013” (TNW).

TNW ir ikgadēja divu dienu tehnoloģiju konference, kas notiek Nīderlandes galvaspilsētā. To rīko tāda paša nosaukuma tiešsaites medijs – thenextweb.com Šogad konference pulcēja vairāk kā 2000 dalībnieku un runātāju no jauno tehnoloģiju nozares.

Kā vēsta TNW, konkursam bija pieteikušies simtiem jauno uzņēmumu, vairākās atlases kārtās tika izraudzīti 20 finālisti, kas prezentēja savu produktu uz skatuves. Četru cilvēku žūrija, kurā bija pārstāvji no TNW, Silicon Valley Bank, Connect Ventures un Microsoft atlasīja trīs kategoriju uzvarētājus:

  • Labākais uzņēmums – Infogr.am (Latvija)
  • Labākā mobilā aplikācija – Powered Now (Lielbritānija)
  • Labākā interneta aplikācija – Meetin.gs (Somija)
  • Publikas simpātiju balvu ieguva Spāņu jaunais uzņēmums Tyba.

Konferences laikā Infogr.am prezentēja aplikācijas jauno versiju, kas cita starpā piedāvā iespējas infografikas lejuplādēt, dalīties ar tām tiešsaitē un ievietot tās prezentācijās.

Infogr.am guvis atzinību starptautiskos konkursos arī iepriekš. Janvārī tas ieguva galveno balvu Hy!Berlin kā arī titulu ‘Labākais datu vizualizācijas rīks” Sanfrancisko notiekošajā DeveloperWeek. Pagājušajā gadā Dublin Web Summit to iekļāva pasaules 100 labāko jauno uzņēmumu sarakstā.

Infogr.am lieto vairāk kā 300 000 žurnālistu un blogeru visā pasaulē. Starp lietotājiem ir ietekmīgi mediji kā The Washington Post, The Atlantic, VentureBeat un virkne citu. Kopš 2012. gada sākuma Infogr.am lietotāji ir radījuši vairāk kā 700 000 infografiku.

Uldis_Leiterts_on_stage_TNW2013_Amsterdam

Izsaki savu viedokli