Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Infiniti ir apstiprinājis plānu palielināt kompānijas modeļu skaitu, laižot klajā modeli, kas atradīsies hierarhijas augšgalā, un otru modeli, kas ieņems hierarhijas zemāko pakāpienu.

Kompānijas pārstāvji norāda, ka flagmaņa – Q80 – ražošanas versija būs ļoti līdzīga koncepta versijai. Tiek norādīts, ka uzņēmuma klienta vidējais vecums ir 54 gadi un tas ir krietni mazāk, ja salīdzina ar konkurentu klientiem. Tādēļ arī jaunais modelis būs paredzēts gados jaunākiem cilvēkiem, kas izvēlas modernākus auto un drosmīgāku dizainu.

Infiniti Q80  Silver

Auto būs nedaudz vairāk kā piecus metrus garš, divus metrus plats un 1,35 metrus augsts. Auto būs nedaudz garāks, platāks un zemāks nekā tā galvenais konkurents – Porsche Panamera.

Spēkrats tiks apgādāts ar trīs litru biturbo V6 benzīna dzinēju, kas nodrošinās 444 zirgspēkus. Interesanti, ka spēkrats saņems arī 99 zirgspēku elektromotoru, ļaujot auto kopējai jaudai sasniegt 543 zirgspēkus.

Infiniti Q80  Silver

Dzinējs tiks sajūgts ar deviņpakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas novirzīs jaudu uz visiem četriem riteņiem. Pateicoties litija jonu baterijām, spēkrats varēs sasniegt arī visai cienījamu degvielas ekonomiju, patērējot vien 5,3 litrus degvielas uz katriem 100 km.

Infiniti Q80  Silver

Atbilstoši mūsdienu tendencēm, aizmugurē sēdošajiem pasažieriem būs pieejami divi skārienjutīgi ekrāni, savukārt priekšā sēdošajam pasažierim būs pieejams iznirstošs ekrāns, kas būs savietojams ar viedierīci un spēs attēlot informāciju arī uz priekšējā vējstikla.

Nobeigumā jāmin, ka otrs modelis – Q20 – būs kompaktā  izmēra spēkrats un sastādīs konkurenci tādiem braucamrīkiem kā Audi A1 un Mini Cooper.

Infiniti Q80  Silver

Saistītās tēmas: autoinfiniti

Izsaki savu viedokli