Aktuāls

”Audi” superauto atgriežas Latvijā – šogad Biķernieku trasē ”’Audi R8 Coupe”, ”R8 Spyder” un citi

Auto, Moto

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

F1 pasaules čempions Sebastians Fetels ir Infiniti markas reklāmas seja, tādējādi viņam gan ikdienā, gan darba darīšanās jāpārvietojas ar krosoveru Infiniti FX50. Lai šos braucienus padarītu patīkamākus, japāņu ražotājs radījis speciālu Infiniti FX50 Sebastian Vettel versiju.

Lai arī FX50 ir jaudīgākais apvidus auto ražotāja gammā, ar to pasaules čempionam bija par maz. Ar uzlabotu izplūdes sistēmu un izmainītu dzinēja vadību piecu litru V8 benzīna dzinējam pieaudzēti 30 Zs, tādējādi iegūstot 420 zirgspēkus. Savukārt maksimālais ātrums palielināts no elektroniski ierobežotiem 250 km/h līdz 300 km/h. Sprints no vietas līdz simtam – 5,6 sekundēs.

Labākai vadāmībai balstiekārta ieguvusi jaunu regulējumu un 20 milimetru sēdinājumu. Tāpat uzlabota aerodinamika, uzstādot citādāku radiatora režģi, oglekļa šķiedras antispārnu un izmainītus sānu spoguļus. Neiztikt arī bez svara samazinājuma: antispārns, sliekšņi, radiatora režģis, sānu spoguļi un aizmugurējais difuzors izgatavoti no oglekļa šķiedras. Tādējādi ietaupīti 46 kilogrami un pašmasa pēc svara nomešanas 2049 kilogrami.

Salons ieguvis augstvērtīgu ādas un alkantaras apdari, kuru papildina oglekļa šķiedras dekoratīvās aplikācijas. Interjeru rotā arī vairāki “SV” logotipi, kā arī metāla nozīme ar F1 pasaules čempiona vārdu. Jāatzīmē, ka FX50 Sebastian Vettel versija saražota vien vienā eksemplārā un plašākai publikai nebūs pieejama.

Saistītās tēmas: F1Sebastians Fetels

Izsaki savu viedokli