Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Infiniti jau nākammēnes gaidāmajā Parīzes auto izstādē atrādīs Q80 četrdurvju sedanu, kas sastādīs konkurenci tādiem modeļiem kā Porsche Panamera. Tas gan nav traucējis kompānijai jau tagad publicēt spēkrata pirmos attēlus, atrādot auto futūristisko dizainu.

Q80 ir aizguvis dizaina iezīmes no 2009. gadā prezentētā Essence konceptauto. Auto izskats, protams, ir gaumes jautājums, taču ir patīkami, ka Infiniti uzdrīkstējies “neizdzēst” aizraujošās un izteiksmīgās līnijas, kas šim spēkratam ļaus izcelties uz konkurentu fona.

Japānas autoražotājs norāda, ka Q80 ir piecus metrus garš un divus metrus plats hibrīdauto.

Infiniti-Q80-Inspiration

Vairākas spēkrata detaļas Infiniti gan ir paturējis noslēpumā, neatklājot arī spēkrata priekšpuses un salona izskatu. Taču tiek norādīts, ka auto iekšpusē būs atrodamas četras atsevišķas sēdvietas, bet pasažierus ieskaus premium klases materiāli, piemēram, dabīgā āda, oglekļa šķiedra un alumīnijs.

Auto uzbūvē izmantoti viegli un izturīgi materiāli, ko papildina vairāki inovatīvi risinājumi, kuru mērķis ir samazināt salonā dzirdamos ceļa trokšņus.

Infiniti Q80 pārdošanā varētu nonākt 2017. vai 2018. gadā, turklāt debijas brīdī spēkrats ieņems kompānijas hierarhijas augstāko pakāpienu.

q80

Saistītās tēmas: autoinfiniti

Izsaki savu viedokli