Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Inbox.lv, vadošais e-pasta pakalpojumu sniedzējs Latvijā, paziņo par bezmaksas un maksas e-pasta kastīšu apjoma vairākkārtīgu palielināšanu. Atbilstoši augošās portāla auditorijas, kas pēc Gemius Baltic datiem šobrīd pārsniedz 700000 unikālu apmeklētāju mēnesī, vajadzībām un to izaugsmes prognozēm Inbox.lv bezmaksas e-pasta kastīšu apjoms kopš šī gada 15. februāra ir palielināts no 2,5 GB uz 10 GB, savukārt maksas e-pasta kastīšu izmērs – no 10 GB uz 100 GB. Inbox.lv jau ceturto reizi kopš darbības uzsākšanas būtiski palielina e-pasta kastīšu apjomu, sekojot Latvijas interneta lietotāju prasībām pēc stabila un droša e-pasta pakalpojuma, kas spēj piedāvāt arvien lielāka skaita un apjoma e-pasta vēstuļu pārsūtīšanu un glabāšanu. Dažu gadu laikā bezmaksas e-pasta kastīšu apjoms ir audzis vairāk kā 1000! reizes – no 8 MB līdz 10 GB. Jaunais piedāvājums ievērojami pārspēj tādu globālā interneta gigantu servisu, kā Google Gmail un Windows Live Hotmail, tehniskos rādītājus.


„Būt soli priekšā šodienas prasībām – tāds ir viens no pamatprincipiem, kuram mēs konsekventi sekojam,” stāsta Andris Griķis, SIA Inbokss valdes loceklis. „Tuvākajā laikā mēs gatavojamies iepriecināt Inbox.lv e-pasta lietotājus ar vēl vienu jauninājumu, kas attieksies uz tādu mūsdienās aktuālu tēmu, kā drošība. Sīkāk par to tiks paziņots atsevišķi.”

Inbox.lv e-pasta kastītes tiek aizsargātas ar vairāku līmeņu antivīrusu un pretsurogātpasta sistēmām, kurās izmantoti IT drošības nozarē plaši pazīstamās kompānijas Kaspersky Lab produkti kopā ar Inbox.lv speciālistu pielāgotiem papildus risinājumiem. Lai e-pasta lietotāji ātri un ērti varētu atrast vajadzīgo informāciju iespējami milzīgajā glabājamo e-pasta vēstuļu arhīvā, lietotājiem tiek piedāvāts iebūvēts meklētājs.

Inbox.lv sistēma, kas balstās uz uzņēmuma SIA Inbokss speciālistu spēkiem vairāku gadu garumā attīstītas tehnoloģiskās platformas, šobrīd ietver vairāk kā 150 lieljaudas serverus, bet informācijas glabāšanas iekārtu kopējais apjoms pārsniedz 500 TB.

Izsaki savu viedokli