Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šoreiz iFixit ekspertu nežēlastībā kritis jaunākais Microsoft lolojums – Surface Pro 2 planšetdators. Kaut arī varētu likties, ka otrā paaudzes modelis daudz neatšķiras no pirmās paaudzes, pēc ierīces izjaukšanas, aina atklājas pavisam citādāka.

Abu paaudžu izskats un vairāki tehniskie parametri ir visnotaļ līdzīgi. Taču, kamēr Surface Pro saņēma zemu iFixit ekspertu vērtējumu, otrajai paaudzei ir veicies vēl sliktāk.

Kopumā planšetdatorā ir atrodamas vairāk nekā 90 skrūves, kas uzskatāms par milzīgu daudzumu. Jāpiebilst gan, ka ar skrūvju daudzuma slimību sirga arī iepriekšējā paaudze.

ifixit_surface_pro

Taču lietas pozitīvākas nekļūst. Lai piekļūtu komponentēm, nepieciešams noņemt displeju, kas pie korpusa ir kārtīgi pielīmēts. Rezultātā nepieciešams izmantot augstas temperatūras fēnu.

Turpmākajā izjaukšanas procesā jārīkojas īpaši uzmanīgi, lai nepārrautu kādu no četriem kabeļiem.

iFixit eksperti uzsver, ka izstrādājumā atrodamā baterija ir tāda pati, kā pagājušā gada versijā. Tas nozīmē, ka uzlabotais baterijas laiks radies pateicoties Intel i5 procesoram, nevis Microsoft inženieru spējām.

Eksperimenta beigu rezultāts nebija iepriecinošs. Microsoft Surface Pro 2 saņēma vienu punktu no desmit, iegūstot sliktāko iespējamo vērtējumu.

ifixit surface pro 2

Saistītās tēmas: ifixitmicrosoftplanšetdatori

Izsaki savu viedokli