Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī Apple ražotās ierīces neizceļas ar uzbūves vienkāršību un parasti ir ļoti grūti labojamas, vietnes iFixit eksperti uzšķērda jaunākos MacBook Pro datorus, cerībā pārliecināties par pretējos.

Protams, nepagāja ilgs laiks līdz naivā cerība par vienkāršotu uzbūvi pazuda kopā ar neskaitāmajām korpusa skrūvēm. Tiesa gan, skrūves, neraugoties uz to daudzumu, ir saskrūvētas labi, un eksperti uzteic to kvalitāti.

Kā jau ierasts, Apple ir ielodējis operatīvo atmiņu pamatplatē, dzēšot visas cerības par to atsevišķu nomaiņu. Turpat atrodams arī SSD tipa cietais disks, kas informācijas pārsūtīšanai izmanto PCIe standartu.

Rezumējot iFixit vēstījumu – MacBook portatīvie datori ir kvalitatīvi un kārtīgi salikti kopā, patiesībā tik kārtīgi, ka to labošana ir sarežģīta vai pat neiespējama. Rezultātā ierīcēm (gan 13 collu, gan 15 versijai) piešķirts zemākais vērtējums – viens punkts no desmit.

Protams, jāatzīmē arī pozitīvās īpašības. Portatīvajos datoros atrodamie Intel Haswell procesori uzlabo baterijas ilgtspēju (jo akumulatoru ietilpība nav mainīta), nodrošinot cienījamu veiktspēju.

Tāpat, izjaucot 13 collu modeli, bija iespējams pārliecināties, ka tajā atrodamas tikai ASV ražotāju izstrādātās detaļas un šoreiz, atšķirībā no citiem produktiem, nepavīdēja arī „draudzīgā konkurenta” Samsung vārds.

macbook-pro-retina-2013-teardown

Saistītās tēmas: appleifixitmacbook

Izsaki savu viedokli