Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neilgi pēc PlayStation 4 nonākšanas uz iFixit izjaukšanas galda, kārta pienākusi tā lielākajam konkurentam – Xbox One.

Pirms laika vēstījām, ka Xbox One izmēros ir krietni lielāks par savu priekšteci (Xbox 360 Slim) un galveno konkurentu (PlayStation 4). Tiesa gan, izmēru atšķirībai ir nopietns iemesls. Kamēr Sony izstrādājums dzesēšanu nodrošina ar vidēja izmēra ventilatoru, tikmēr Microsoft lolojums apgādāts ar daudz nopietnāku dzesēšanas sistēmu.

Jāatzīmē, ka One cietais disks nav paredzēts nomaiņai un lietotājam nāksies izmantot USB 3.0 pieslēgvietu. Ja lietotājs izdomās aizstāt standarta 2,5 collu SATA II cieto disku, tad tādā veidā tiks zaudēta garantija, turklāt nav skaidrs, vai ierīce atbalstīs citus informācijas nesējus.

Microsoft spēļu konsole ir apgādāta ar astoņu kodolu AMD Jaguar procesoru un AMD Radeon grafisko procesoru. Tāpat ierīces korpusā atrodams 500 GB cietais disks un 8 GB DDR3 operatīvā atmiņa. Protams, neiztiek arī bez BlueRay/DVD disku lasītāja

Nobeigumā jāmin, ka iFixit eksperti novērtējuši Microsoft veikumu ar 8 punktiem no 10 iespējamajiem. Jāatgādina, ka identisku rezultātu saņēma arī Sony spēļu konsole.

Xbox_One_teardown_610x458

Saistītās tēmas: ifixitxbox one

Izsaki savu viedokli