Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Augustā Samsung iepazīstināja ar kompānijas pirmo tālruni, kas par savu premium klases statusu vēstīja ne tikai ar visai augstu cenu, bet arī ar atbilstošiem korpusa materiāliem. Tagad Galaxy Alpha viedtālrunis ir nonācis iFixit ekspertu rokās, kuri centās noskaidrot, vai ierīce arī iekšpusē atšķiras no citiem Samsung tālruņiem.

Jau sākumā jāmin, ka Galaxy Alpha ir apgādāta ar opciju, ko visai augsti novērtē iFixit darbinieki – noņemama korpusa aizmugure un viegli nomaināma baterija. Tālākajos darbos gan viss tik vienkārši nenotiek.

galaxy alpha ifixit 2

iFixit eksperti norāda, ka, lai nomainītu kādu citu detaļu, ir nepieciešams vispirms izņemt displeju, kas, protams, rada būtiskus riskus izjaukšanas procesā. Turklāt displeju vietā tur ne tikai iespaidīgs daudzums līmes, bet arī pats displejs nav no izturīgākajiem – tas ir tikai 1,4 mm biezs.

Galaxy Alpha iekšpusē atrodamās komponentes piegādā visai raibs ražotāju klāsts –Samsung, Intel, Maxim Integrated, Broadcom, Skyworks un citi. Tāpat izjaukšanas procesa laikā atklājies, ka Galaxy Alpha aizmugurē novietotā kamera ir apgādāta ar vecāku un mazākas izšķirtspējas sensoru nekā, piemēram, Galaxy S5.

galaxy alpha ifixit3

Nobeigumā gan jāteic, ka, lai arī Galaxy Alpha ir saņēmis jaunas dizaina iezīmes, būtiskas izmaiņas tā uzbūvē nav novērojamas. Ierīces komponentes ir viegli atdalāmas no pamatplates un nomaināmas, taču pirms tam nāksies izņemt ierīces displeju. iFixit eksperti Galaxy Alpha viedtālruņa uzbūvi ir novērtējuši ar 5 ballēm no 10 iespējamajām.

galaxy alpha ifixit

Saistītās tēmas: ifixitsamsung galaxy

Izsaki savu viedokli