Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kamēr ir tehnoloģiju entuziasti, kas nevar vien sagaidīt to brīdi, kad viņu rokās nonāks jaunais iPhone 6 un būs iespējams veikt pirmās darbības ar to, citi nevar sagaidīt, kad ierīci varēs izjaukt. Protams, runa ir iFixit ekspertiem, kas informē tehnoloģiju pasauli par to, kas tad ir atrodams ierīču korpusu iekšpusē. 

Vien pāris stundas pēc tam, kad viedtālrunis bija nonācis pārdošanā, iFixit eksperti publicēja rakstu par to, kā izjaukt iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņus, un kas tad atrodams “lācītim vēderā”. Jāpiebilst, ka arī iFixit darbiniekiem nācās stāvēt rindā, lai iegūtu testam nepieciešamās ierīces.

iphone 6 ifixit 2

Kā jau to vēsta oficiālā informācija, abas ierīces ir apgādātas ar Apple A8 procesoru un M8 palīgprocesoru. iFixit eksperti apstiprina, ka abas Apple ierīces ir apgādātas ar 1 GB operatīvo atmiņu.

Izjaukšanas procesā arī atklājies, ka iPhone 6 viedtālrunis apgādāts ar pieticīgu 1810 mAh akumulatoru, savukārt tā “lielais brālis” saņēmis krietni cienījamākas ietilpības 2915 mAh akumulatoru. Jāatzīmē, ka iPhone 6 Plus, atšķirība no 4,7 collu modeļa, apgādāts ar optisko attēlu stabilizācijas funkciju.

Apple ir apgādājis iPhone 6 viedtālruņu sānu pogas ar papildus gumijas blīvēm, kas uzlabo ierīces aizsardzību pret putekļiem un nelielā mērā arī pret ūdens pilieniem. Tas gan nenozīmē, ka izstrādājumi ir ūdens un putekļu droši.

Kopumā gan iFixit eksperti slavē jaunāko Apple veikumu, norādot, ka salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes ierīcēm, šo modeļu izjaukšana ir krietni vienkāršāka. Displeju un citas komponentes iespējams atdalīt no pamatplates bez būtiskām problēmām. Arī akumulatora izņemšana, neraugoties uz faktu, ka to vietā notur zināms daudzums līmes, noris bez grūtībām.

iphone 6 ifixit

Eksperti arī norāda, ka jaunajos iPhone viedtālruņos pirkstu nospiedumu lasītājs ir savienots ar pamatplati citādā veidā, ja salīdzina ar iepriekšējas paaudzes izstrādājumiem. Tas atvieglo priekšējā paneļa noņemšanu un būtiski samazina iespēju sabojāt jau pieminēto pirkstu nospiedumu lasītāju.

Nobeigumā gan iFixit eksperti nekautrējas norādīt uz vairākām ierīces problēmām. Piemēram, Apple vēl joprojām savos modeļos izmanto īpašas un reti sastopamas skrūves. Tāpat viņi norāda, ka displejs ir cieši saistīts ar priekšējo paneli, kas nozīmē, ka, saplēšot priekšējo stiklu, nāksies mainīt arī displeju. Visbeidzot eksperti kā negatīvu iezīmi novērtē to, ka Apple nesniedz informāciju par ierīces uzbūvi un to iespējamo izjaukšanu.

Tā visa rezultātā iFixit eksperti ir novērtējuši Apple jaunākos viedtālruņus ar 7 ballēm no 10 iespējamajām.

ifixit iphone 6

Saistītās tēmas: appleifixit

Izsaki savu viedokli