Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau iepriekš esam vēstījuši par vietnes iFixit darbinieku varoņdarbiem, kuru rezultātā lietotāji gūs pamācību kā pareizi izjaukt vienu vai otru ierīci. Tagad viņu uzmanība tika vērsta elegantajam Motorola Moto 360 viedpulkstenim.

Uzšķēržot Motorola Moto 360 korpusu atklājās visai interesanta aina. Liela daļa no sensoriem un mikroshēmām ir Texas Instruments ražojums, taču tas nav pārsteiguma avots. iFixit eksperti norāda, ka viens no dārgākajiem viedtālruņiem ir apgādāts ar četrus gadus vecu procesoru.

Saprotams, ka vecāka procesora izvēle pozitīvi ietekmē izstrādājuma jau tā augsto cenu, taču atstāj negatīvu iespaidu uz jaudu un efektivitāti. Turklāt ar to nelāgie pārsteigumi nebeidzas.

Motorola specifikācijas lapās ir norādījis, ka viedpulksteņa enerģijas rezerves nodrošina 320 mAh akumulators, kas, lai arī ir mazāk nekā LG G Watch ierīcēs atrodamie 400 mAh akumulatori, ir pietiekami šādai ierīcei, lai tā izturētu vienu dienu bez uzlādes. Tiesa, uzlīme uz baterijas norādot, ka akumulatora ietilpība ir 300 mAh, savukārt veicot rūpīgāku izpēti, atklājies, ka patiesais skaitlis ir 289 mAh – par 10 procentiem mazāk nekā solīts sākumā.

Ja gadījumā kāds gatavojas šo ierīci labots pats, tad iesakām apdomāt šo ideju. Tās uzbūve ir tik komplicēta, ka iFixit eksperti atpakaļ-salikšanas procesā saplēsa ierīces aizmugurējo daļu. Tāpat nepalīdz fakts, ka Motorola viedpulksteņa uzbūvē izmantots liels daudzums līmes.

Kā vienīgo pozitīvo faktu iFixit darbinieki min to, ka ierīce apgādāta ar standarta izmēra siksniņu, ļaujot to viegli nomainīt.

ifixit motorola moto 360

Saistītās tēmas: ifixitmotorola

Izsaki savu viedokli