Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā jau ierasts, nonākot tirgū kādai jaunai ierīcei, iFixit eksperti pamanās to iegūt savā īpašumā un paraudzīties kas tad ir lācītim vēderā un kā tas ir salikts kopā.

iPad mini 2 Retina displeju, kā jau zināms, ražo Dienvidkorejas kompānija LG. Skaidrs, ka krietni paaugstinātais pikseļu daudzums prasa lielākas enerģijas rezerves un, līdztekus labākam ekrānam, uzlabota ir arī baterijas ietilpība – no 16,3 W*h līdz 24,3 W*h. Tiesa gan, uzlabotā baterija spēj kompensēt vienīgi Retina enerģijas patēriņu, rezultātā darbības laiks ar vienu uzlādes reizi ir saglabājies nemainīgs.

Dziļāk korpusā atrodamas detaļas no Texas Instruments, Broadcom, Fairchild un USI, savukārt iebūvēto atmiņu izstrādājusi Toshiba.

Līdzīgi kā citās reizēs, arī šo Apple produkti iFixit eksperti kritizē par vairāku komponenšu ielodēšanu pamatplatē, savukārt, lai komponentes stabilāk turētos korpusā tiek izmantota līme un liels skrūvju daudzums.

Nobeigumā jāmin, ka iPad mini 2 ir saņēmis Apple produkcijai tradicionālu novērtējumu – divi punkti no iespējamajiem desmit (desmit ir labākais vērtējums).

ipad mini 2 ifixit

Saistītās tēmas: ifixitipad mini

Izsaki savu viedokli