Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

iFixit eksperti jau uzšķērduši nesen iznākušo iPhone 5S. Starp vairākām uzbūves īpatnībām atrodami arī ļoti pozitīvi pārsteigumi.

Lielāko uzmanību izpelnījās viedtālruņa fotokamera. iFixit norāda, ka, tāpat kā iPhone 5 gadījumā, arī šoreiz tas, visticamāk, ir Sony izstrādājums. Rezultātā, pamatojoties uz jauna un labāka sensora esamību, tiek apgalvots, ka 5S var lepoties kameru, kas parūpēsies par daudz kvalitatīvākiem attēliem.

iphone-5s-ifixit-isight-camera

Zem ierīces korpusa atklājās arī izslavētais un īpaši ātrais A7 procesors.

Protams, iFixit eksperti uzmeta aci arī īpašajam Touch ID sensoram. Rezultātā atklājas, ka tas sastāv no daudziem ļoti mazie kondensatoriem, kas tad arī veido pirkstu attēlu.

Tiesa gan, par šo veidojumu eksperti nebija sajūsmā, apgalvojot, ka pastāv bažas par safīra kristāla spēju ilgtermiņā pasargāt minēto sensoru.

iphone-5s-ifixit-home-button

Neglaimojošus vārdus izpelnījās arī akumulatora stiprinājums, kas patiesība ir vien liels daudzums līmes. Tas baterijas nomaiņu padarīs īpaši sarežģītu. Redzot šo uzbūves īpatnību, iFixit eksperti pajoko, ka „S” burts ierīces nosaukumā, acīmredzot, nozīmē „stuck” (no angļu val. – iesprūdis).

apple-a7-ifixit

Saistītās tēmas: iphone

Izsaki savu viedokli