Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG G2 ir visai pamatoti pieteikts kā iespaidīgs mobilais telefons, kas piedāvā ne vien labākus tehniskos parametrus, bet arī jaunus veidus tam, kā ikdienā izmantot savu telefonu.

Protams, visa pasaule uzdod jautājumu: vai novietot telefona fiziskās pogas ierīces aizmugurē ir laba doma? Mana atbilde, kas radās jau pirmajās sekundēs, pēc G2 saņemšanas rokā, ir drošs “Jā!”.

g2

Telefonu satverot rokā, pirksts ļoti dabiski atrod šīs pogas un izveidotais reljefs (ieslēgšanas poga ir izcelta) ļauj tās nekļūdīgi izmantot.

Vienīgais trūkums, ko atklāju šādam pogu izvietojumam ir grūtības izmantot Android ekrānšāviņu funkciju (jātur nospiestas ieslēgšanas un skaļuma samazināšanas pogas) turot telefonu vienā rokā. Tiesa, LG parūpējušies par to, lai šādas vajadzības tā īsti nebūtu – ekrānšāviņus var veidot arī ar LG QuickMemo funkcijas palīdzību.

Attiecībā uz bieži minēto uztraukumu par to, ka skaļuma palielināšanas poga ir ļoti tuvu kameras “acij” un līdz ar to, tā tiks regulāri aizskarta un rezultātā – ātri nospeķota, atklāju 2 faktus:

  1. tā tiešām var tikt un visticamāk – tiks bieži aizskarta
  2. gluži kā LG tika solījuši – uz tās teju nepaliek pirkstu nospiedumi

Runājot par pašu kameru, mani ļoti interesēja tas, cik pamanāmu efektu uz tās veikumu atstās optiskā attēla stabilizācija. Tā kā vislabākais pārbaudes rīks ir manis paša rokas, sāku, dažādi kratot telefonu, ar to uzņemt attēlus.

CAM00011

Rezultāts patīkami pārsteidza. Lai arī kamerai (pašsaprotami) bija grūtības nevainojami nofokusēt attēlu (es nelielas trīcēšanas vietā tai sagādāju visai agresīvu kratīšanu), uzņemtie attēli izskatījās visai labi.

Stabilizācijas efekts bija lieliski izbaudāms arī filmējot video.

LG parūpējušies arī par telefonu aizsargmaciņu cienītājiem, piedāvājot grāmatas vākam līdzīgos ekrāna aizsargus. Lai samazinātu lietotāju neērtības brīžos, kad ir vēlme vienkārši telefona ekrānā paskatīties pareizu laiku vai arī pārslēgt dziesmu, aizsargmaciņam ir lodziņš.

Pētot telefona saskarsnes lietošanas ērtumu (piemēram lielisko iespēju atbildēt uz zvanu vienkārši paceļot telefonu un pieliekot pie auss), pamanīju, cik ļoti šajā telefonā iederās viena no LG pievienotajām funkcijām: iespēja pielāgot vadības pogu joslu.

IMG_8639

Lai arī šis 5,2 collas lielais ekrāns nav būtiski palielinājis telefona izmērus, tomēr dažiem lietotājiem var nebūt ērti aizsniegt jebkuru ierīces ekrāna daļu. Tieši šajos gadījumos, kā ļoti vērtīgs papildinājums vērtējama iespēja pievienot vadības pogu joslai komandu, kas atver paziņojumu joslu. Izmantojot šo iespēju, pazūd nepieciešamība stiepties uz pašu ierīces ekrāna augšējo daļu. Sīkums, bet ļoti ērts.Screenshot_2013-09-05-14-15-55

Smukumu cienītāji novērtēs arī to, ka vadības joslai ir pielāgojams fona tonis un tā caurspīdīgums.

Tā kā pirmie iespaidi par šo telefonu ir ļoti labi, ar nepacietību gaidām iespēju to izmēģināt ilgstošāk. Nevar noliegt, ka visi daudzie pozitīvie sīkumi, kas apvienoti LG G2, padarījuši to par ievērības vērtu Android viedtālruni.

Vai Tev ir kādi jautājumi par šo telefonu? Uzraksti tos komentāros un veidojot LG G2 apskatu, centīsimies uz tiem atbildēt!

Saistītās tēmas: lg

Izsaki savu viedokli