Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tuvākajā laikā cenu kritums procesoru frontē nav plānots. Iespējams, ka AMD pēdējo reizi samazinās cenas pirms Phenom debijas, taču tas ir tikai pieņēmums. AMD 9. jūlija cenu samazināšanu daudzi eksperti uzskata par savlaicīgu atbildes triecienu Intel, kas cenas saviem procesoriem samazinās 22. jūlijā. Tā jau nav pirmā cenu samazināšanas kampaņa no abu kompāniju puses. Tikai samazinot cenu, AMD var saglabāt saviem procesoriem pievilcīgu jaudas/cenas attiecību, ņemot vērā, ka AMD vairs nepiedāvās nekādus jaunus procesoru modeļus.

Jau zināms, ka Intel turpinās izlaist jaunus budžeta klases procesorus gandrīz vai katru mēnesi. Veco procesoru vietu ieņems jaudīgāki procesori, saglabājot to pašu cenu.

AMD Ziemeļamerikas mārketinga direktors Gerijs Bikslers (Gary Bixler) izteicās, ka tuvākajā laikā AMD neplāno samazinās cenas savai produkcijai. Parasti AMD informē partnerus pāris mēnešus iepriekš, taču nekādu šādu informāciju AMD partneri nav saņēmuši, līdz ar to arī tuvākajā laikā tas nav plānots.

Gan Intel, gan AMD procesoru cenas jau tā ir ļoti zemas. Kompānija jau ir pietiekoši cietusi no cenu kara ar Intel, līdz ar to tālāka cenu samazināšana ir pretrunā ar veselo saprātu, tāpēc tā pilnībā koncentrējas uz nākamās paaudzes Phenom procesoriem. Taču pagaidām grūti spriest par šo procesoru iespējamiem panākumiem, jo tie tirgū parādīsies tikai nākamā gada sākumā.

Ziņas avots: crn.com

Izsaki savu viedokli