Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Salīdzinoši nesen notika ilgi gaidītā, jaunā iPhone viedtālruņa prezentācija. Nevaram noliegt, ka cilvēki tomēr gaidīja ko vairāk par vienkārši ātrāku un nedaudz labāku pagājušā gada iPhone 4.

Jaunākās baumas liecina, ka iPhone 5 tik tiešām eksistē kā prototips, kā nekā, pirms iPhone 4S prezentācijas internets bija pilns ar vairākām bildēm un informāciju par iPhone viedtālruni ar vismaz 4 collu lielu displeju un jaunu dizainu. Baumas par to ir izteicis avots, kas līdz šim teju visu par gaidāmo Apple produkciju uzminēja pareizi, taču, ja avots bija uzticams, kas nogāja greizi? Apple darbinieki stāstot, ka Stīvs Džobs nevēlējās izlaist ierīci ar lielāku displeju. Tas būtība arī bija vienīgais iemesls. Stīvs uzskatīja, ka lielāks displejs sadalītu iPhone viedtālruņus, gluži kā pašlaik tas ir ar Android ierīcēm. iPhone ar lielāku displeju būtu nu jau kaut kas pavisam savādāks. 

Vai tas nozīmē, ka atceroties Stīvu Džobsu, Apple nekad neizlaidīs iPhone ar lielāku displeju? Vai arī pēc Stīva aiziešanas dizaineri  atļausies rīkoties vairāk pēc saviem ieskatiem?

Saistītās tēmas: appleiphoneprototips

Izsaki savu viedokli